Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia e4G kikapcsol!?

Kix kérdése:

Sony Xperia e4G kikapcsol!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az lenne hogy belépek a Pokemon Go alkalmazásba és a telefon akkumulátor szinttől függetlenül kikapcsol. Volt már olyan is hogy 100%-on elindítottam a játékot a telefon kikapcsolt, én visszakapcsoltam és 15%-on lett.Viszont ha külső akkumulátort használok a telefon nem kapcsol ki.

A telefonomnak 1GB ram-ja van.

Tudom, a pokemon go-hoz 2GB-t kell de nemhiszem hogy ez lenne a probléma mert akkor az akkumulátor nem csökkenne ilyen súlyosan és hirtelen.

A telefonnal olyan is történt hogy kikapcsolt 90%-on, visszakapcsoltam 15%-on majd kikapcsoltam és feldugtam töltőre és a telefon 1 másodperc alatt 56%-on lett.


Valami ötlet hogy mi lehet a probléma?


A telefonnak a képernyője minimálisan be van törve ha esetleg ez számítana valamit.



2016. szept. 17. 08:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni hogy ez 1 hete kezdte el csinálni a telefon. Az alkalmazást már 1 hónapja használom és ezt eddig nem csinálta.
2016. szept. 17. 08:47
 2/2 Marosvári Ferenc válasza:
szia! nekem is hasonló problémám van és nekem 2 napja kezdte el. eddig én is pokémon go-ztam. szerintem cseréltess aksit benne mert valószinűleg az ment tönkre. én is adom be amint tudom.
2016. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!