Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan toltsek ra a laptoprol...

Hogyan toltsek ra a laptoprol a telomra kepet?

Figyelt kérdés
Iphone-om van es egy acer laptoprol szeretnek letolteni par kepet azt tudom h a telefon toltjenek zsinora kell hozza de hogyan tovabb?

2016. szept. 17. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az iPhone töltőjét, de ha olyan, hogy a töltőről le lehet huzni és egyik vége USB-s, a másik vége microUSB-s, akkor ezzel a zsinórral megy. Ha nem ilyen, akkor vegyél a Média Marktban egy olyan zsinórt, melynek egyik végén USB, másik végén microUSB csatlakozó van. Ezutám bedugod telodba a microusb végét, a másikat a laptop usb-jébe. A laptop saját gépén megjelenik a telo, megnyitod rajta az átmásolandót tartalmazó mappát, ezután megnyitod a telot is, azon belül egy helyet, ahová másolni akarsz. Utána visszamégy a laptop megnyitott mappájába kijelölöd az átmásolandót és jobbklikk lenyomással egyszerűen áthuzod a telomappádba
2016. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyenre gondoltam: [link]
2016. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Farkas Lacy válasza:
Szia :) Nem, iPhone-on nem olyan egyszeru mint azt az előző válaszoló leírta, pedig ugy lenne a logikus. Elvileg csak ugy nem lehet athúzni, a Apple biztonsági rendszere miatt. De van egy egyterű mód, ahogy en szoktam: laptopon -> böngésző -> iCloud.com-> bejelentekezel az Apple ID-val es mar mindent elersz. Lesz egy olyan hogy iCloud Drive. Oda bármit ha behúzol, feltoltesz, az megjelenik a telefonodon FELTÉVE HA: telefonon is meg tudod nyitni az iCloud Drive alkalmazást. Ezt ugy tudod elérni hogy a menüben az ICloud beallitasoknal engedélyezed az iCloud-ot mint appot. Es utána bármit gépen be másolsz az iCloud-ba az a telefonon automatikusan megjelenik. Természetesen internetkapcsolat kell hozza. Remelem érthető amit írtam es haszno is egyben. :)
2016. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!