Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite mitől merül...

Huawei p8 lite mitől merül ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

mai nap 100% volt reggel 7-8 órakkor délben már 20% volt az akksi...

úgy hogy csak zenét hallgattam 30 percig máskor max 10% merül.

Ezt azóta tapasztalom mióta az új android 6.0 verzió van rajta nagyon lassan tölt 3 óra alatt 40% töltött a töltő teljesen hibátlan.

6 hónapja vásároltam a T-mobilnál nagyon szeretem ezt a telefont, mindennapi használat max 30perc zene hallgatás és 1-2 óra messenger használatból áll van hogy 1-2 napig is ki húzta töltő nélkül.

Nektek volt hasonló gond mióta az új android van a telefonon? Mit tehetnék hogy ne merüljön ennyire?:(

Az előző androidot vissza rakjam?, ha igen hogy, a garancia nem veszlik el így?


köszönöm a válaszokat!



2016. szept. 17. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ki van kapcsolva a gps minden alkalmazásnál épp ez a gondom hogy így is merül...
2016. szept. 17. 22:40
 3/7 A kérdező kommentje:
de ment a kéz legalább próbáltál segíteni köszönöm!
2016. szept. 17. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Édesanyámnak van egy P8 Lite készüléke,

Az Övén 5-s android van, de az is brutális gyors lemerül. Este leveszem a töltőről, reggel már csak kb. 80-85% on van úgy hogy hozzá se volt nyúlva...

De amúgy az a fura hogy ha nyomkodom akkor tök normálisan merül. Szóval nem az aksijával van a baj, hanem valami szoftveres katyvasz van, mert úgy merül nagyon gyorsan hogy közben egy app sem fut. De ez amióta megvan így van, szóval a kétnapos töltés akkor is muszáj ha egy percet se volt használva a telefon...

2016. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem ami megoldotta a gondot:


kikapcsoltam minden alkalmazast hogy ne fusson a hatterben toroltem az alkalmazasoknal a gyorsito tarat, ez elott csinaltam egy biztonsagi mentest es gyari beallitasok.

majd a kepernyot auto...ra raktam es azon belul kozepeig levettem a fenyerot nekem ez facebookon a huawei magyarorszag 'csapata' irta es orok halam erte !:) vegre tudom 2napig is hasznalni 1 toltessel:)

2016. szept. 21. 22:48
 6/7 anonim válasza:
Hogyan lehet kikapcsolni az alkalmazásokat ??a válastát előre is köszönöm
2017. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Honor 8 van Android 7-tel. Én is úgy érzem, mintha egy kicsit jobban merülne a 7-essel, mint Android 6-on.
2017. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!