Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE: Megbántam hogy...

IPhone SE: Megbántam hogy áttértem IOS 10 változatra. A régi IOS 9 változatot miként tehetem vissza?

Figyelt kérdés
Mennyire kockázatos ez, milyen egyszerű és mit tehetek?

2016. szept. 18. 15:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Google-t használtam, sok a találat, teljesen megbízható instrukciók kellenek, amelyeket valaki már próbált és működött.
2016. szept. 18. 15:58
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
sehogy
2016. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van rá mód.
2016. szept. 18. 16:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Itunes visszarakja az előző verziót. Bár szerintem semmi gond nincs az iOS 10-el.
2016. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mobilarena ios felhasználók forumában, van rá megoldás. Csak keres rájuk, regisztrálj és írj segítenek!
2016. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt a bizonyos firmware fájlt kell letölteni, készüléket bizonyos módba állítani, betallózni a fájlt itunes-sel és kész is?
2016. szept. 18. 16:32
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
sehogy
2016. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha csináltál előtte biztonsági mentés, akkor az SHSH file ott lesz rajta, és az Ituneson vissza tudod állítani.
2016. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt beírjátok hogy sehogy, nézzetek már utána...

Egy új verzió megjelenése után egy kis ideig mindig lehet még downgrade-elni az előzőre.

[link]

2016. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Új verzió megjelenése után egy ideig Apple még alá szokta írni a régebbi változatot is, így egyelőre még lehet downgradelni az iOS-t. Ha ezt abbahagyja az Apple, akkor valóban lehetetlenné válik majd a dolog, de még ez nem igaz.


Le akartam írni a menetét, de ahogy nézem, #9 már belinkelt egy megfelelő változatot. Így csak arra ügyelj, hogy minél gyorsabban tedd meg, mert nem lehet tudni, hogy Apple mikor függeszti fel az aláírást.

2016. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!