Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 v.7 legyen inkább?

Anna1400 kérdése:

IPhone 6 v.7 legyen inkább?

Figyelt kérdés

Mivel eddig iPhone 6-ot szerettem volna ezért most bajban vagyok, mert kijött a 7-es is.

Ha valakinek lesz egy 7-es telefonja, vagy tudna róla véleményt/összehasonlítást mondani azt nagyon megköszönném:)

Szempontok pl: Melyik éri meg jobban? Nagyon nagy a 7es, befér a zsebembe? Mennyivel jobb az iOS 10? stb.



2016. szept. 18. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy ? Akkora, mint a 6s

Pénz nem számít ? Vagy mi alapján akarsz választani ?

2016. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Iphone 6 és 7 között eltelt 3 év!szerintem ruház be a 7-re sztereó hangszórók,4magos A10 fusion soc


Pénzügyileg az alpmodel 32GB ára 255.000Ft

2016. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Három év??? Ezt honnan vetted?
2016. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
És itt láthatjuk az átlagsugarú apple felhasználót, amint éppen több mint negyed millió forintot próbál kidobni valamire, ami az sem tudja mi. Azt, hogy mondjuk a technikai részleteihez nem értesz, még elfogadom, de könyörgöm, nagyobb-e? Meddig tart kiguglizni? Befér-e a zsebedbe? Szerinted kiadnak olyan telefont ami nem? Mindegyik befér, hogy kinek mekkora a kényelmes az meg már egyéni vélemény.
2016. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező! Ne törődjél semmivel és senkivel, ha Iphone-t akarsz venni magadnak, akkor vegyél nyugodtan Iphone-t. Életedben egyszer legyen legalább egy jó telefonod, ne valami hulladék Samsung vagy Sony! Az élet akkor szép, ha élvezzük, ha te egy Iphoneal akarod, akkor legyen úgy. Az irigyekkel meg nem kell törődni!
2016. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

ez a baj az iphonemvanswagvagyok gyerekekkel, megkapja akkora a samsung egyből hulladék

nem, nem az, ha valakinek megfelel az is, és nem akarok vagy ne adj isten nem tud többször annyit kifizetni a csilivili menőalmalogós gazdagvagyoktelóért, attól még a másik is jó lehet.

nem vagy te attól senki, hogy a szüleid megvették neked a drága telefont

2016. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van ám egy titka annak, hogyan tudsz megvenni egy ilyen drága telefont! Jó helyen kell dolgozni, és elég pénzt keresni.


Ehhez meg az kell, hogy amikor kell, akkor az ember tanuljon, ne pedig ökörségeken járjon az esze. Mert aki tanul, diplomát szerez, annak utána lesz diplomás állása, és diplomás bére. S nem kell rágnia a körmét, hogy meg tud-e venni egy ilyen telefont, vagy bármi mást. Nos, én így csinálom, így csináltam.


Persze magyarázhatom neked, szerencsétlen, proli szakmunkásnak, hogy mi az a tanulás, ha egyszer több évet jártam iskolába, mint amennyit neked az egész családod. Ráadásul van egy rossz hírem, árva gyerek voltam, tehát nem tolták a popóm alá egyik iskolámat sem, megdolgoztam mindegyikért kőkeményen, tanulás mellett munkával.


Na ehhez mit szólsz?

2016. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

aha, tehát két sor alapján meg tudod állapítani, hogy valaki mennyire tanulatlan, gratulálok

az értékrended is fantasztikus lehet amúgy

kérdezz meg pár iskolást, akiket kirekesztettek és elkönyvelték lúzernek mondjuk amiért nincs ilyen meg olyan telefonja, mert bizony van ilyen, ma így megy ez, na erről beszéltem egyébként.

ők aztán megdolgoztak érte, valóban

dehát lehet erről beszélni, felesleges, verd még ki kétszer az ájfonodra, meg a diplomádra :D

(egyébként megtehetném, de egész egyszerűen nincs szükségem ilyen telefonra, ami egyébként rettentően túl van értékelve) de te úgyis jobban tudod, neked diplomád van, a többiek meg szolgák

Az, hogy ehhez te mit szólsz, különösebben nem érdekel

2016. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanakkora, mint a 6s és a 6, ill. iOS 10-re frissíthető a 6 és a 6s is, szóval nem éppen ezeket a szempontokat kellene nézni :D

Nekem 6s van, szeretem, nem fogom lecserélni, szerintem nincsenek akkora újítások, hogy megérné. Árban nincs akkora nagy különbség a 6s és a 7 között, szóval ha most venném, én mindenképpen a 7-et választanám.

A 6 és a 7 között viszont már van árban különbség... Ha megteheted, akkor nyilván a 7-es.

2016. szept. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!