Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 pár óra...

Samsung galaxy s3 pár óra alatt lemerül?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4 éves telefonról van szó, és még mielőtt bárki azt javasolná, nem szeretném lecserélni, hacsak nem muszáj.

5 hónapja kezdődött, hogy folyamatosan, napi szinten lemerül. Ha nem használom, akkor is átlag másfél naponta töltenem kell, ha meg használom, akár kétszer is egy nap. AZ aksija puklis volt, így azt pár hónapja kicseréltem, de azóta is ugyanúgy merül.


Kérdésem, hogy mit lehet tenni ilyenkor? Hallottam, hogy vannak bizonyos lehetőségek amiket ha sorban megcsinálok, akkor működhet, de az én telefonomhoz valót merülés ellen nem találtam.


Tudna nekem valaki segíteni?



2016. szept. 19. 11:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, van úgy, hogy feltöltöm 100%-ra a telefont (legalábbis azt mutatja) de mikor lehúzom már csak 98%-ot mutat. Talán ez is fontos lehet..
2016. szept. 19. 11:19
 2/7 anonim ***** válasza:
szép lassan megsült benne valami, bár ez várható is, manapság nem arra mennek a gyártók hogy egyszer vegyél tőlük telefont 10 évre...
2016. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kuka? :( annyira szeretem pedig..
2016. szept. 19. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén S3, szintén ugyanígy jártam vele. Hiába vettem másik akksit, ugyanúgy hamar merült, nekem is napi 2x kellett töltenem a vége felé. Plusz nálam még az is rájött, hogy a töltőcsatlakozó is beszart, baromi lassan vette a töltést, kb. délutántól másnap reggelig töltött, délre lemerült. Addig szerettem, de ezek miatt rémálom lett a telefon, le is cseréltem amint lehetett. Neked is csak ezt tudom javasolni.

2016. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem, lecserélem.. hiányozni fog. Kár, hogy már a samsungban sem lehet bízni:/
2016. szept. 21. 08:35
 6/7 anonim válasza:

Szóról szóra ugyanez van nálam is mint a 4-es hozzászólónál. Az enyém 2,5 éves éves LTE-s, a felőuposodott akksiját kicseréltem de azóta sem bir többet, én napi 3x4x is töltöm. Ha aktivan használom 1-2 óra alatt lemerül -os töltöttségnél elkezd villódzani a kijelző kiirja fent értesitésbe az akksi teljesen feltöltve és pár másodperc múlva kikapcsol szóval teljesen megbolondult! Ja és visszakapcsolni se lehet annak ellenére hogy ugye 30-40%on kapcsolt ki igazából mert csutkára le van merülve.. ezt sem értem. A töltést nekem is néha nehezen vette.

Eddig én is imádtam, de már elegem van, hogy soha nem lehet elérni és mindenhova töltővel kell járnom fájó szívvel bár de lecserélem.

2017. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hátha valaki még olvassa, jelenleg is galaxy s3-ról írok, és nekem is ez volt a probléma, de kiderítettem, hogy a 2015-2017 között gyártott akksik selejtesek, nagyon hamar elromlanak. Az egyik duplájára dagadt, a másik érintkezője pedig hibás. Most sikerült kifognom egy jó és új akksit, amivel ismét működik.

Ha bárki hasonló helyzetben van, ajánlom vegyen egy új, 2017 végétől gyártatott eredeti akksit.

2018. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!