Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 4c lecserélése vernee...

Honor 4c lecserélése vernee thorra?

Figyelt kérdés

Honor 4c készülékem van 3 hónapja, alapvető működési probléma nincs vele.

Ami viszont nem tetszett,hogy eleinte nagyon gyorsan merült, ami azonban megoldódott az android 6.0 frissítéssel, azonban ez rengeteg helyet elfoglal az amúgy sem túl bőséges (3.6 gb) belső tárhelyből. Így már most nem tudtam lefrissíteni az összes alkalmazást, pedig nincs telipakolva mindennel, az alapvető dolgok azért rajta vannak viszont.

Nézegettem a hasonló árkategóriában (nem zavar, ha kínai, eddig jók a tapasztalataim) és így akadtam rá a Vernee Thor-ra ami eléggé megtetszett.

Szerintetek érdemes lecserélni rá?



2016. szept. 19. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem cserélném le. Annyival nem tud többet.
2016. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én lecserélném. kétszer nagyobb memória, egyel gigával nagyobb ram,erősebb akku,kicsit nagyobba proci sebessége és jól viszi a 3D-t és amúgy az ára háromszorosát éri csak ebbe az évbe alapítoták a céget és ez csak a 3-dik 4-dik kiadotttelefonjuk
2016. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. szept. 22. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!