Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi adatforgalomra lenne...

Mennyi adatforgalomra lenne szükségem, hogy kihúzzam egy hónapig? Amennyit használok naponta: -facebook és messenger 2-3 óra -snapchat, instagram, böngészés 1 óra Ezeket használom napi szinten, mennyi adatforgalmat igényelne ez 1 hónapra?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 17:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy csak iskolában használok ennyit, szóval itthon már van wifi ott nem fogom használni. És hétvégét sem kell számolni. Szóval 20 napra mennyi adatforgalom lenne elegendő?
2016. szept. 19. 17:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Szöveges tartalom jóformán semmi forgalmat nem generál, ellenben képek, videók igen. Minden azon múlik, hogy mennyi fényképet küldözgetsz, mekkora a telefonod kamerája, illetve teljes méretben küldöd-e át ezeket, vagy hagyod átméretezni.
2016. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sok képet küldeni, nem tudom h jönne ki naponta..de mondjuk legyen 4-5 kép és teljes formában.(De van h naponta 1-et sem, ez változó..de legyen napi 5 kép) A telefonom viszont Samsung Galaxy S6, nem tudom ez lényeges-e. A válaszod meg köszönöm :)
2016. szept. 19. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos bonyolult lenne megmondani. Vegyel egy gigat es az egy jo viszonyitasi alap
2016. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1giga Opera minivel
2016. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

S6 egy képe átlagosan 4-5 Mbyte maximális felbontáson, így napi 4-5 képpel számolva 320-500Mbyte-ot tesznek ki csak az általad küldött képek, amit snapchaten kapsz, instagramon nézegetsz, nincsenek benne.

Én is azt mondom, hogy kezdetnek próbáld ki 1 gigabyte-tal, aztán majd meglátod, elég lesz-e, és ha nem, mennyi idő alatt bizonyult kevésnek.

2016. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, rendben. Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 19. 18:42
 8/9 anonim válasza:

Szia! Az 1 Giga nagyon kevés. Én hasonlóan használom a netet mint te és amikor 7 Gigám volt, az 2-3 hétre volt elég. Most 3,5 gigám van, ez 1 hétre jó ha elég. Ha 1 órát instán vagyok akkor minimum fél gigát megeszik.


Nekem 15 giga lenne ideális ami kényelmesen elég lenne.

2016. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem irni, h samsung S6 edge-m van
2016. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!