Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontos hogy egy telefon...

Fontos hogy egy telefon vízálló legyen?

Figyelt kérdés

úgyértem, nem feltétlenül tervezek a telefonnal a kezemben úszni, de a mindennapi élethez ez mennyit tesz hozzá? például egy nem vízálló telefonnak az eső is árt, ha mondjuk nagyon esik? vagy csak ha full belerakják a vízbe?

eddig régi telefonom volt, és arról nem nagyon tudom hogy mennyire volt vízálló, de a nokiához hasonló túlélőképességei mellett nem igazán volt okom az aggodalomra. xD

nektek ez fontos szempont? miért ajánlott vagy nem feltétlenül szükséges hogy egy teló vízálló legyen?


2016. szept. 19. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül szükséges, de néha jól jöhet, ha pl ráborul egy pohár víz, vagy besörözve vízparton nem jut eszedbe, hogy a fürdőnadrág hátsó zsebében figyel a telefon.
2016. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk igen, mert az egyik rokonom fürdés közben is használja a telefonját.
2016. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

Van, akinek fontos. Mindennapi használathoz nem elengedhetetlen...

Nekem még esőben nem igazán volt gondom -leszámítva azt, hogy a vizes érintőképernyő nem igazán működik normálisan. De ez vízállóságtól független.

2016. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer jól jött volna, ha tudok víz alatt fotózni, de egyébként még nem vettem észre, hogy szükséges lenne. Általában vigyázok a telefonjaimra, és ez most nem azt jelenti, hogy selyemágyon viszem mindenhova, meg atomrobbanás álló tokban tartom, szimplán nem teszem mondjuk egy pohár víz közelébe, tartom a hátsó zsebemben, vagy megyek vele medencébe. Esőben se volt még vele bajom. Illetve, ha nagyon esik, akkor azt nem szereti a kapacitív kijelző, ilyenkor meghülyül és nem lehet pontosan használni, de ez ugyan így van a vízállóaknál is.
2016. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!