Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7 edge. Mi lehet a baja?

Samsung S7 edge. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Be van kapcsolva a telefonom, de aki hívni akar annak kisípol, mintha nem lennék bekapcsolva(újraindítás után újra jó).. Ezt a 3 hónapos telefonom 4-edszer játsza el. Nem tudom hogy ez telefon, szoftver vagy sim kártya hiba. Mielőtt visszaviszem és a szervizben 3 hetet kotlanak rajta feleslegesen, gondoltam megkérdezem, hátha van valaki aki ért ehhez.

2016. szept. 20. 11:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Eddig is "szarszungom" volt ami tökéletesen működik már több mint 3,5 éve. Az Iphone-okat személy szerint nem szeretem. A mostani S7-emet imádom és semmilyen telóért nem adnám, ettől függetlenül ezt a hibáját szeretném megszüntetni. Többi sok-sok ismerősömnek akiknek ugyanúgy S7-e van, semmi baja. Én valószínűleg csak pont belenyúltam. De kössz a rendkívül hasznos és igényesen megfogalmazott választ. És továbbra is várom azokat a hozzászólókat, akik esetleg mindenféle egyéni ízléstől mentes fikázódás helyett érdemben is tanácsot tudnak adni.
2016. szept. 20. 11:47
 2/15 anonim ***** válasza:

Kérdező nyugodtan maradj a Samsungnál!

Lehet van néhány db Samsung ami épp meghibásodik,de még így sem volt annyi garancia elötti visszahívás,mint az ájfosból!

A "nagy" Iphone 7-re már jönnek a panaszok!

[link]

2016. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Minek kell az iphoneosokat megint idegesíteni? Csodálkoztok ha szarszungoznak válaszul.

Jó telefon az S7 de igazán kikapcsolhatnád a repülő módot ami egyébként az iphoneon is van és akkor el fognak tudni érni. Lehúzod az állapotsávot és megnyomod a kis kék repülőgép ikont. Az kikapcsol és hopp már el is tudnak érni.

Vagy be van állítva hogy x és y idő között kapcsoljon be ez az üzemmód. Én is be szoktam állítani ennek az automatikus bekapcsolását hogy a telefonomon például délben ebéd közben ne tudjanak zavarni és este amikor már fáradt vagyok.

2016. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#3 Egy Iphone fan okoskodott és annak a válaszát törölték (amit nem csodálok)amit most nem látsz!
2016. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

De akkor se kell az ő szintjükre süllyedni.

Főleg hogy az Android rendszernek inkább csak beállítási problémái vannak legtöbbször mint ugye itt is. Lassan jön a Nougat frisítés és abban minden korábbi problémát megoldottak már.

2016. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az az igazság hogy Samsung tulajdonosok is jó telefonnak tartják az iPhonet és bármilyen meglepő számodra én ismerek iPhone tulajdonosokat akik a Samsungot is jónak tartják. Kivéve néhány trollt de az iPhone tulajdonosok köreiben is vannak ilyenek akik csak vakon szidják a másikét mint te is. Nem láttam a válaszodat de más leírta milyen volt. Szólásszabadság van de azért minden weboldalnak van joga értelmes keretek között tartani a beszélgetést. Nekem is törölték már poénnak vagy iróniának szánt válaszomat. Ez van.

Ebben a kérdésben a kérdezőnek már van egy telefonja és a problémájának a megoldására volt kíváncsi ami nem kifejezetten Samsung és nem Android probléma mint látod. Nem arra volt kíváncsi hogy mit csináljon a telefonjával vagy mit vegyen helyette. Ha majd ezt is megkérdezi mondhatod nyugodtan hogy szerinted adja el és vegye meg a kedvenc telefonodat.

2016. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nem a repülő üzemmóddal van a gond...ennyire azért értek a telefonhoz:) a régi telefonom is csinálta időnként kb 4-5 havonta....csak mivel ez egy vadiúj és nem éppen olcsó telefon, ráadásul két hónap alatt már 4x eljátszotta így kicsit aggódom :):)
2016. szept. 23. 10:51
 8/15 A kérdező kommentje:
a repülő üzemmódhoz még annyit, hogy nem hiszem hogy véletlenül beállítottam volna, hogy kapcsoljon be bizonyos időszakokban, mert elég random napokon és időközönként jelentkeztek az eddigi problémák:( Lehet hogy nem valami óriási hibáról van szó és egy sima szoftver frissítés is elég lenne, csak sajnos új telónál mindig aggódik az ember, hogy nem-e magával a készülékkel van-e a baj, mert akkor az egy éves garancia időtartama alatt még javítható/cserélhető.....csak sajnos tudom, hogy egy ilyen szervizelős dolog, mekkora herce-hurca....és sokszor a szervizesek is megmagyarázzák az embernek, hogy nincs itt semmi hiba csak én vagyok hülye XD (sajnos volt már ilyen:P)
2016. szept. 23. 10:58
 9/15 A kérdező kommentje:
egyébként nincs komolyabb bajom az Iphone-al sem (sőt egyik telóval sem, ha működik) csak én könnyebben tudom használni és egyszerűbbnek érzem az Android rendszert Zene és App letöltésileg stb:) Gondolom a megszokás miatt. úgyhogy szerintem totál felesleges az embereknek ezen lovagolni:) Mindenki vegye azt ami neki szimpatikus :D
2016. szept. 23. 11:02
 10/15 anonim ***** válasza:

Olyan hogy magától nem kapcsolódott a hálózatra nekem csak olyan telefonnál fordult elő aminek a rendszerébe vagy belenyúltam vagy nem hivatalos gyári hanem egyedileg összeállított rendszert telepítettem.

Régi telefonoknál volt nekem kártyahiba is. De az kontakt hiba ezeknél a régebbi 5+ éves kártyánál. Meg kell dörzsölni a kártya érintkezőit és megint jó sokáig.

2016. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!