Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphonomon túl sok kép...

Az iphonomon túl sok kép volt, így beállítottam, hogy "iPhone tárhely optimalizálása". Elég zavaró volt már egy ideje, hogy nincs mobilnetem és akkor a régebbi képeimet nem tudom megnyitni, mert homályosak folyatatom?

Figyelt kérdés
Elég zavaró volt már egy ideje, hogy nincs mobilnetem és akkor a régebbi képeimet nem tudom megnyitni, mert homályosak (wifinél várni kellene hogy alul a kis karika betöltsön, amikor rámegyek a képre. )Most szeretném lementeni a képeimet számítógépre, hogy meglegyen ott is, meg mert nincs már a telefonomon hely. De nem tudom importálni az összes képet, mert ami az iColudba lett feltöltve, azt a sz. Gép nem "jelzi" ki. Hogy lehetne visszaállítani az iCloudból a kpeket a telefonomra? Mert van olyan ami a gépen és a telefonomon is kellene.
2016. szept. 20. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

iCloud-ba belépve ott vannak a képek?


www.icloud.com

2016. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen
2016. szept. 22. 06:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Onnan is le tudod őket tölteni ha valamiért nem szinkronizál a kliens.
2016. szept. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Beállítások/tárhely/Icloud és az Icloud-nál van egy ilyen kis switch, arra rámész és áttölti az össze képet. De azt ugye tudod, hozy akkor még jobban be lesz telve a tárhelyed?
2019. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!