Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 kamatmentes reszletre...

IPhone 7 kamatmentes reszletre, hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hol kapható már az iPhone 7 kamatmentes részletre? Nem akarom szolgáltatónál venni, mert nem kell előfizetés. Mondjuk 5-10 hónapra, és a lényeg, hogy ne legyen 700%os THM. Köszi


Ui: megvehetném egy összegben is, de nem akarok egyszerre ennyit kiadni.



2016. szept. 20. 20:36
1 2
 1/20 anonim válasza:

iPhone 7: [link]


Hitelre való következmények, információk: [link]


Boltok, ha személyesen vennéd: [link]

2016. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Ennyiert "telefont" venni aaaaa
2016. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Ha van rá pénze, miért ne venné meg?
2016. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

300.000 mar egy tok jo gepet ossze rakok

Nem akarom kritizalni ezt a "telefont" de az de nem er 300.000 ft

2016. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
En az SE-re is sajnaltam a 150000-et, de aztan megis megvettem. Nem erte meg.
2016. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Nekem megérte.

Miért ne érte volna meg? Akkor minek vetted meg?

Szerintem nagyon jó telefon, én meg vagyok vele elégedve, nekem megérte megvenni.

2016. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szolgáltatónál nem csak úgy lehet telefont venni, hogy kötsz hozzá előfizetést, hanem úgy, hogy hosszabbítod a meglévőt. Ha meg feltöltőkártyás vagy, akkor ne haragudj, de röhej, hogy ki tudsz fizetni egyben egy ilyen drága telefont, de nem futja egy 3500 forintos előfizetésre havonta.
2016. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Csóró ember (mármint aki nem értékeli az IT cuccokat) miért vesz drága IT cuccokat? Értelmes emberek járnak errefele..
2016. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azert vettem mert azt hittem jobb mint az iPhone 4S! Sajnos kiderult hogy bar hardver szempontbol tenyleg jobb, viszont szoftver szempontbol egy oriasi bukas. iOS10-el jon, egy csomo hulye funkcioval, peldaul az iMessageben a kamera kicsiben fenykepez, valami hulye sziv alaku ikonnal valami abszurdum dolgokat lehet kuldozgetni egymasnak, es meg 100 kis idiotasag ami nem volt benne az iOS 7-ben.
2016. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#9 Látom, értesz hozzá.. Kicsiben fényképez? Gondolom arra gondolsz, hogy nem teljes képernyős a kamera. Igen, nem teljes képernyős, mert nem az a képarány. De ettől függetlenül nagy felbontású fényképeket készít, amit, ha nagyon akarsz átméretezhetsz 16:9-es képarányúra. És miért zavar téged egy funkció? Pld van lehetőséged legálisan élni, és tisztességesen eltartani a családod, vagy bankot is rabolhatsz, és élehtsz k*rvákkal. Zavar téged az, amit nem csinálsz? Gondolom, nem. Akkor most miért zavar? Egyáltalán kénszerített bárki is az iOS 10-re? Nem. Akkor meg? Buta ember vegyen buta telefont.
2016. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!