Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha új havidíjas előfizetésként...

Ha új havidíjas előfizetésként, kamatmentes részletre szeretnék telefont választani mi a teendő?

Figyelt kérdés

Annyit értek hogy vannak díjcsomagok, eltérő összegű havidíjakkal a hozzájuk tartozó szolgáltatások arányában viszont az lenne a kérdésem, hogy mik kellenek ahhoz hogy én ilyen módon vehessek telefont? Mi van olyankor ha ne adj isten valamiért nem tudnám fizetni a részleteket?

Valamint ezek közül ti melyik csomagot választanátok, melyik éri meg legjobban?


Köszi a válaszokat előre is!


UI: Mit jelent a pl. "29990 Ft + 19*4990 Ft/hó" és mellette szürkén a "19990 Ft/hó" ?


[link]


2015. nov. 17. 20:53
 1/4 Tengor ***** válasza:

Ha nem fizeted, akkor a szolgáltató tiltja a telefont és a szolgáltatást is, plusz behajtatja rajtad az elmaradást.

29999 Ft-ot kell helyben befizetned, plusz 19 hónapon keresztül 4999 Ft-onként törleszted a telefont (a honalpon 4690, de részletkérdés). Ha havi 4999 Ft mellett még két évig kötelezően 19990 Ft-os havidíjat is kell fizetned. Tehát 19 hónapig 25000 Ft-ot fizetsz, utána még 5 hónapig 20000-et, és utána szállhatsz ki v. válthatsz olcsóbb díjcsomagra.


Én a saját telefonálási szokásaimhoz leginkább illeszkedő csomagot vásárolnám (hiába beszélhetek le 300 percet, ha nekem azért van a telefon, hogy engem hívjanak) illetve nem vennék hitelre telefont.

2015. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

És nem kell semmilyen kereseti igazolás, bárki megkötheti a hűséget vagy fizetheti?

2015. nov. 17. 21:12
 3/4 Tengor ***** válasza:

A szerződési feltételek erre kitérnek + az ügyfélszolgálat is készségesen elmondja.

Legjobb tudomásom szerint nem kell ilyesmi hozzá, de ha én kötnék ilyesmit előtte utánanéznék.

2015. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ki is kérdezem őket.

Köszi a segítséget!

2015. nov. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!