Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Iphone 5s készülék...

Luffy kérdése:

Használt Iphone 5s készülék vásárláshoz kérek segítséget. Szükséges a szervíz adatok törléséhez?

Figyelt kérdés

Egyik barátom kinézett egy használt 5s-t, beszélt a jelenlegi tulajjal.

A mai nap hívta a tulaj, hogy a telefont szervízbe vitte, ahol mindent letöröltek a készülékről, mehet és megnézheti azt.

Ki nem állhatom az Apple-t, de tényleg szükséges szervízbe vinni, hogy töröljenek róla minden adatot?

Nekem kicsit simlisnek tűnik.



2016. szept. 22. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért senkise visz szervizbe telefont.. Simán lehet ios-ról törölni mindent (icloud-ot és személyes fájlokat beleértve) Én egy haverral cseréltem a telóm egy iphone5s-re. Mindent én töröltem róla neki és sikerült is. Szerintem valami rejtett hibája lehet/lehetett a telefonnak azért vitte szervizbe.
2016. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A felhasználónak törölnie kell a saját Icloud fiókjából a telefont ahhoz, új felhasználó aktiválhassa. Ekkor a telefonról (ha neten elérhető) törlődik minden adat, és új fiókba aktiválással nyit.

Nem kell szervizbe vinni, az Iphone eleve kódoltan tárol minden adatot alapértelmezetten, így a fiók törlés elég, utána más nem tudja róla visszaállítani laborban sem a fájlrendszer titkosító kulcsa nélkül az adatokat.

2016. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dehogy kell szervizbe vinni...
2016. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kételkedtem benne én is.
2016. szept. 22. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!