Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-hoz milyen fajta...

IPhone-hoz milyen fajta fóliát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Mármint kijelzővédő fóliára lenne szükség. Régebben külföldről rendeltem egy német cégtől, de az hiába volt olcsó, kb. 100 Ft darabja, annyit is ért, a legkisebb dologtól is karcos vagy foltos lett. Most ezt néztem, valaki ismeri, hogy ez mennyire jó? [link]

2016. szept. 22. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nem akartam ilyen választ írni, de én szerintem az emberek 90%-a, ha már akármilyen fóliát vesz a telefonjára(ki kell emeljem, hogy nem holmi 20e-30e Ft-os telefonról van szó), akkor már nem fog spórolni, hogy épp 3e-4e Ft-ért vesz rá akármilyen üvegfóliát, avagy egy semmit érő 500Ft-os vackot. Elvégre nem egy olcsó készülékre vennéd kedves kérdező a fóliát, nehogy már erre ne teljen.
2016. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a 200 forintos üvegfólia az ebayről
2016. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Jó, csak kérdeztem. Egyébként az előzőt még egy elég olcsó LG-hez vettem.
2016. szept. 22. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
XProtector
2016. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!