Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren elérhető viberen...

Messengeren elérhető viberen nem. De azt jelzi, hogy 20 perce volt viberen. Miért van ez? Miért nem elérhető viberen is?

Figyelt kérdés

2016. szept. 23. 07:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert elment époen borért
2016. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*éppen
2016. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném,mert dolgozik.. És utálja a bort ..
2016. szept. 23. 07:41
 4/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%
Ha dolgozik, akkor meg hagyd dolgozni és ne zaklasd.
2016. szept. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ki zaklatja? :D ő ír nekem... És hogy itt mindig bunkók az emberek... Valamit megkérdeztem mert nem értem miért van ez... Ha nem tudod rá a választ akkor nem kell hülyeségeket ide írni nagy unalmatokba mert k*rvára nem érdekel...
2016. szept. 23. 07:54
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem kedvel téged.. tegnap mondta
2016. szept. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Annyira vicces vagy... Ezért jár neked a keksz... :)
2016. szept. 23. 08:04
 8/16 anonim válasza:
75%
Itt nem bunkózott senki, a kiírásodból nem derült ki h ő írt e neked vagy fordítva. Szerintem azt h "zaklatod" azt meg nem kell szó teljes értelme szerint venni. A helyes kérdés az az lenne h mért van ennyi meggondolatlan ember, aki félreért valamit és azonnal neki esik a másiknak...
2016. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudják,hogy mire akartam választ kapni.. Szerintem itt senki nem értelmi fogyatékos.. Egyszerűbb normálatlan válaszokat írni..mert hogy ez "mekkora poén lesz ha kiírom"... Azt hittem lesz 1-2 normális emberke aki tud válaszolni.. De most tettem fel először és utoljára kérdést.. Mert nem hogy választ nem kapsz rá..de meg hülyét is csinálnak az emberből.. Nem vagyok hülye.. Se 15 éves p*csa aki unatkozik..
2016. szept. 23. 08:13
 10/16 anonim válasza:
Hát itt egyedül te tűnsz 15 éves p|cs#nak, aki remeg a telefonja előtt és egyik szemével a facebook, másikkal a viber státuszokat figyeli.
2016. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!