Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az a hang amit az...

Mi lehet az a hang amit az iphone 7 kiad?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy az új iphone valami furcsa hangot ad ki ha használjuk. Mi lehet az szerintetek?

Itt egy videó amibe hallani lehet, de van fenn youtubon több is.

https://www.youtube.com/watch?v=ZcKzsbRDTdg

Lehet ez is valami gyári hiba?Mint a note 7nél az aksi?


Most akarok telefon venni, először a note 7-et akartam erre vissza vonták meg felrobban, után gondoltam akkor iphone de ennél meg valami rezeg benne....



2016. szept. 23. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
el lettek átkozva a zászlóshajók :D nemtudom, hogy mi lehet de elég kisérteties :D nem használnám ahogy a régebbi note 7-eseket sem :D már kiadták a javitott verziókat a note-okból azok már nem gyulladnak ki
2016. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A videón csak fel van hangosítva, valóságban csak akkor hallod, ha közvetlen a füledhez nyomod a hátulját.

Nem tudom mi a magyar kifejezés rá, angolul "Coil Noise"-nak hívják.Lényegében a processzor/áramkörök rezonálnak, ami ilyen hangot eredményez. Nincs hatással a teljesítményre, nem kell tőle A legtöbb telefonnál megfigyelhető, ha a füledhez teszed.

2016. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ui: Kíváncsiságból kiszedtem a tokomból az m2 Note-omat, ami igencsak nem apple, és fülhöz téve, halk környezetben ennél is hallani. Vele járó dolog. Így fizikailag és lehet követni, hogy éppen mikor dolgozik a processzor :D
2016. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A 4S em is csinálta, nem is halkan!
2016. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék hogy az apple nem fogja ingyen kicserélni a hibás készülékeket mint a Samsung. Hiányzik a cégből a gerinc
2016. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!