Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fog még lejjebb menni az...

Barna96 kérdése:

Fog még lejjebb menni az iphone SE és 6s ára?

Figyelt kérdés

Most került a boltokba az iphone7,

Kellett volna drasztikus áresést tapasztalnom az elmúlt két napban vagy inkább most kéne azt várnom a következő pár napban? Vagy már amennyit nyáron csökkent az ára, annál lejebb csak hónapok alatt megy?



2016. szept. 23. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

iPhone-oknál soha nem volt drasztikus áresés, remekül tartják az árukat a korábbi készülékek is.

Idővel persze olcsóbb lesz majd az SE és a 6S is, de az SE is viszonylag új, drasztikusan csak évek múlva lesz kevesebb az ára.

2016. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
miért akarsz áresést? minél drágábban kell megvenni, úgy jobban lehet vele menőzni.
2016. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha az Iphone olcsó lenne, a kutyának sem kellene, szóval neked sem.
2016. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Biztos. Még 5S-t is lehet kapni, és valaki megveszi. Pár napja láttam valahol 50-60 ezer között. Én a múlt héten vettem 64GB-os 6S-t, mert a több éves LG-m már túl lett nyúzva. 225 volt műszaki boltban (mondjuk ugyanez a Telekomnál 216-ra esett vissza 280-ról, de ott ki is fogott a készlet azonnal), de mikor a nyár elején elkezdtem nézegetni, még 280 alatt nem árulták sehol. De jövő őszre biztosan fog még lejjebb menni, ha kijön a 8-as.
2016. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves második és harmadik kommentelők!

Az IOS stabilitását még a legnagyobb android hívők sem szokták kétségbe vonni. Azért szeretnék Apple terméket, mert amíg a régi androidos készülékemet gyakran kellett újra indítani, az Iphone4-emről ez nem mondható el, pedig az IOS7 nem éppen az ő hardware-re lett tervezve, downgrade-elni viszont sajnos nem lehet az OS-t, így kénytelen vagyok új készüléket venni, hogy egy felhasználóbarát sebességet nyújtó eszközt tudjak használni. Az SE készülék nekem minden igényemet kielégíti, viszont a lehető legolcsóbban szeretnék hozzájutni.

2016. szept. 25. 13:30
 6/13 anonim ***** válasza:

*Régi

Na itt a pont.

2016 van az android szinte mindenben jobb mint az Iphone. Ne a múltban éljünk.

2016. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Volt egy 20 ezer ft-os olcsó szar androidos telód ami mindig lefagyott, erre szerinted az a megoldás, hogy 200 ezerért veszel egy telefont? Hát jó hülye vagy akkor. Nekem is androidos van, egyszer nem kellett újraindítani, na erre mit mondasz? Ja, és nem 200 ezer ft volt, de még csak nem is 100.
2016. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én értékelem a véleménynyilvánítást, de amikor úgy dobálóztok a véleményetekkel, mintha tények lennének, akkor legyetek szívesek valami bizonyítékot is csatolni! Youtube összehasonlító videókban remekül látszik, hogy nem az dönt sebességben, hogy papíron hány gb ramot raktak a telefonba. Ezek után meg naná, hogy azt a készüléket akarom választani, amelyik nem fog 2éven belül tönkremenni. És melyik nem fog tönkremenni? No idea, csak abból tudok következtetni, hogy eddig mik voltak a statisztikák.
2016. szept. 26. 08:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért nem akkor használtan, vagy újracsomagolt állapotban veszel SE-t? Az ára nagyot nem fog csökkenni ellenkező esetben...
2016. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mintha csak gyorsaságból állna egy telefon.

Nem baj laikusok mindig léteztek, csak akkor nem volt hol mondani a hülyeségüket mint most (pl gyk)

2016. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!