Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyha a telefonomból kicserél...

Hogyha a telefonomból kicserélem az elemet, akkor a képek, és a videók elvesznek róla?

Figyelt kérdés
Tegnap leejtettem a telefonomat, összeraktam, de nem működött. Egész éjszaka töltöttem, mert azt hittem, lemerült az elem benne azért, mert leejtettem. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy fordítva van benne az elem, de én nem tudom hogy kell szétszedni. Ma reggel az egyik informatikus diákomnak oda adtam, és elmondtam neki mi történt, és azt is, amire gyanakszom, szétszedte, és megfordította benne az elemet, összerakta, vissza adta, nyomogattam, de még mindig nem működött. Vissza adtam neki, valamit megnyomott, és jó lett. De aztán később feltűnt, hogy a dátum, és az idő nem jó rajta.. Megint vissza adtam neki, azt is megcsinálta. Jó volt, telefonáltam vele párszor, miközben órát tartottam, de ma megint leejtettem, és megint szétesett, összeraktam, de most nem jó, hiába töltöttem. Lehet, hogy megint fordítva tettem bele, de inkább már biztosra mennék és új elemet akarok bele. De hogyha kicserélem, a képek, és a videók elvesznek róla?

2016. szept. 23. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Tanár Úr, nem vesznek el, de ne tessék ilyen gyakran leejteni a telefont, mert nem tesz jót neki.
2016. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bp1985 ***** válasza:
90%
Ceruzaelem van benne, vagy Góliát?
2016. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nézd meg nem-e csúszott ki a wifi kábel.
2016. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
vagy lehet hogy a bluetooth kiesett belőle...
2016. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2016. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kéne már ennyire sem komolyan venni ezt a majmot. Persze, odaadta a tanítványának. Másik kérdése meg arról szól, hogy 16 éves kor alatt elmehet-e B-kategóriás jogosítvány tanfolyamra.


Nem lehetne az ilyen trollokat kitiltani innen?

2016. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen kamu kérdésem van.. a pokemon gos, és a jogosítványos komoly volt, nem értem, mi a problémád velük
2016. szept. 23. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Tanár úrnak van még mit tanulnia! :D


1: a telefonokban nem elem van, hanem akkumulátor.

2: az akkumulátornak semmi köze hozzá, mert a képek és videók nem azon vannak, hanem vagy a telefon belső memóriájában (tárhelyén), vagy pedig a memóriakártyán, ha egyáltalán van a telefonban, tehát attól semmiképp nem fognak elveszni.

3: attól nem merül az akkumulátor, ha leesik a telefon, tehát csak ez miatt a töltésnek nincs sok értelme

2016. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Részemről leszálltam a kérdezőről, nem ekézem tovább.

Hosszú idő óta az első fórumozó, aki képes volt normális hangnemben normális privát üzenetet írni, kettőt is.

Ne haragudj kérdező, de az inkognitomat privátban sem fedném fel, azért válaszoltam itt.

2016. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ez az egyetlen kamu kérdésem van"

Nehéz volt kihúzni belőled a vallomást. Inkább húzzál pokemonozni hülyegyerek.

2016. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!