Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a fene van itt Iphonosok...

Mi a fene van itt Iphonosok terén?

Figyelt kérdés
Néha elolvasok kíváncsiságból egy egy olyan kérdést, hogy melyik a jobb telefon, az iphone6 vagy a mit tudom én mi. És ugye rengeteg ilyen kérdés van, ahol telegonokat hasonlítanak össze. De komolyan mondom elmebetegség, ami itt megy. Habzó szájú iphonefanok olyan szinten ráugranak egyes emberekre, hogy az már valami elképesztő. Életetek múlik rajta, hogy bevédjétek azt a telefont, vagy mi van? pl volt egy komment, hogy jó csak kicsit drága, de megéri. Akkor erre is képes volt ráugrani valaki, hogy hogy mondhat ilyet, persze, hogy drága., balbala. A fanok esnek egymás torkának.

2016. szept. 23. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ellenkezőleg van ez így. Az androidosok fikázzák folyamatosan az iPhonet amint meglátják valahol. Ráadásul olyan dolgokkal, amiknek nincsen alapjuk. (Mint pl. az iPhone papír szerinti speckói mint a 2GhZ-s proci meg stb.). Erre persze, hogy ugranak az almások, mert akinek androidja van és még életében nem használt hosszabb ideig iPhone-t és a fent említett dolgokkal bombázza az oldalt...
2016. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

A probléma nem az iPhoneosoknál keresendő, hanem ott, hogy a Samsungosok lépten-nyomon belekötnek az iPhoneosokba, és ezért az utóbbiak kezdik megunni ezt, és visszatámadnak. Egy kis szösszenet a Facebookról, hogy alátámasszam az igazamat.


[link]

2016. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Lehet azért jött ki nekem ez a statisztika, mert iphonos kérdésekre kattintottam. Hát az sem normális, ha ugyanezt egy mondjuk samsungos csinálja. Ez csak egy telefon. Nem kell egymásnap ugrani miatta szerintem. Meg azt sem tudom, hogy mégis miért van ez az ellentét. Már azon gondolkodom, hogy direkt gerjesztik. Én még olyat pl nem láttam, hogy a miele porszívósók nekiugranak mondjuk a karchereseknek.
2016. szept. 23. 17:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: ezt én is megtudod erősíteni. Mikor azt írom, hogy jó az iPhone, de elkérik az árát, máris jön azonnal a reakció, hogy "de hát az új Samsung is drága!" (Nem mintha ez érdekelne, főleg azért, mert a Samsungot sem kedvelem annyira).
2016. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert sok Iphone fan nem tudja elviselni a negatív kritikát az Iphone-ról...pedig valljuk be az Iphone sem tökéletes!
2016. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarom most elkezdeni a szokásos netharcot, de senki nem mondja, hogy az iPhone tökéletes, hanem azt, hogy jelenleg ez a leg megbízhatóbb telefonok egyike, és lehet vele hosszú távra tervezni, csak azt kell felfogni, hogy ez egy teljesen más rendszer, és hozzá kell szokni. Az androidosok nagy része azért nem szereti az iPhonet, mert androidként akarják használni és nem találják ugyan azokat a funkciókat.

Ha valaki megtanulja kezelni az iPhonet normálisan, akkor tényleg egész jó telefon. Igaz az is, hogy NAGYON megkérik az árát, de b*sszus, azt csak egyszer kell kifizetni, utána 4-5 évig nem kell telefont venned ha tudsz rá vigyázni.

Ha pedig valamelyik elvakult android párti nekiugrik az almásoknak, akkor legalább olyan észérveket hozzanak fel, amiknek van igazságalapjuk és jogosak is!...


Túl van árazva... IGAZ... DE!


Most veszel 50.000-ért egy noname kínai valamit 8 maggal meg 4GB rammal de egy év múlva már nem tudod használni mert nincs normálisan optimizálva a rendszer....


Vagy


Veszel egy közép-felső kategóriás nagy neves telefont mondjuk egy LG-t (csak hogy ne folyton a Samuról legyen szó) 80.000-ért, mondjuk úgy 2GHz-s procival meg 2GB rammal, az is egy-két év után használhatatlan lesz, mivel elavulnak ezek a kis számok és egy idő után folyamatosan omlani fog össze a rendszer.


Vagy


Veszel egy csúcskategóriás telefont mondjuk egy iPhone 6S-t vagy akár a 7-est vagy mondjuk egy Samsung Galaxy S7-et 300.000-ért és használni tudod 3-5 évig, ha tudsz rá vigyázni...


Mindegyik lehetőséggel pénzügyileg hosszútávon ugyan ott fogsz tartani. Akkor már inkább az utolsó lehetőséget választod és nem lesz telefongondod egy ideig, ráadásul a "DÖGÖLJ MEG TE K**VA TELEFON MIÉRT VAGY ILYEN LASSÚ" mondatok sem fogják sűrűn elhagyni a szádat...

2016. szept. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én pont, hogy azt szoktam tapasztalni (még ismerős körben is), hogy általában az Android-os telefon tulajok szoktak elkezdeni fikázni, az iPhone tulaj pedig "védi" telefonját. Sosem láttam még fordítva, de biztos olyan esetből is rengeteg van.

Azzal viszont egyetértek, hogy mennyire meg tudnak bántódni a "táborok", pedig ezek csak telefonok...

Én amondó vagyok, hogy mindenki azt használ, amit szeretne, sosem értettem, hogy egy telefonból hogyan lesz státuszszimbólum :)

2016. szept. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert felkéne fogniuk a kedves IphoneFanBoyoknak hogy bizony az androidos csúcstelefonokkal szinte nem tudja felvenni a verseny az éppen aktuális Iphone csúcsmodell.. Ők még a múltban élnek, amikor az Iphone jobb volt mint az Androidos csúcsmodellek. Mára ez már megváltozott, én örülök hogy van Iphone így legalább lejjebb tolja a többi telefon árát :)
2016. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8-as tényleg? Na, mesélj még!


https://www.youtube.com/watch?v=iHSrQ3SzBHI

2016. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

*Speed test*

Ennyi bőven elég volt.

Nem csak a gyorsaságból áll a telefon

Igen beismerem hogy az Iphone 7 picit gyorsabb mint az S7.

Akkor sorolom miben jobb az S7 mint az Iphone 7 (objektíven)

Szebb kijelző

Minőségibb anyaghasználat

Nagyobb üzemidő

Jobb kamera

Bővíthetőség

Van rajta JACK

Vízálló, nem pedig cseppálló


Szólj ha valamit kihagytam


Illetve leírhatod miben jobb még az i7 a Samsung s7-hez képsest ( objektíven) a gyorsaságon kívül.

2016. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!