Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ios vagy android jobb jelenleg?

Ios vagy android jobb jelenleg?

Figyelt kérdés
Csak mert gondolkozok hogy iphone se-t vegyek vagy s6ost.Szerintetek melyik a jobb?

2016. szept. 25. 17:40
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
69%
Alapvetően mindkét rendszer jó, onnantól meg te döntöd el, hogy neked melyik telefon a szimpatikusabb.
2016. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
38%
iOS a kezdetek óta stabilabb, mint az Android.
2016. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
47%
Az iOS stabilabb, mivel csak egy készülékre kell optimalizálni. Android nyilván több készülékre készül, ezért nem biztos, hogy mindegyik hardveren ugyanúgy fog futni, de mindennapi használatra nem szükséges iPhone.
2016. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
37%
Ios-t ajánlom énis ha tényleg a stabilitás kell neked de ha nem szereted a megbízható de zárt rendszert akkor előre szólok kerüld ez iPhone-t mert aztan majd hallgathatjuk h desz.r semmit nem lehet vele csinálni dolgokat és már kezd unalmas lenni
2016. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
64%
android párti vagyok de szerintem egyik készülékkel sem foghatsz félre ugyh. a választás már csak a tied, ajánlani nemfogom egyiket sem mivel ios-nak a kinézete sem tetszik nemtudom elképzelni, hogy iphonem legyen annyira együgyű :)
2016. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
49%
Ez már szinte örökös téma, ami sosem fog eldőlni! Sokan jönnek azzal, hogy az iOS mennyire stabil, de például erős hardverrel és jól optimalizálva együttesen az Android is lehet ugyanennyire stabil és gyors, viszont egyénileg saját stílus szerint testreszabható, és mivel teljesen nyitott rendszer, így az adatátvitel is gond nélkül akadálytalanul megy. Nem tagadom, hogy személy szerint én az Androidot favorizálom, de ezt ne keverjük ide, valakinek az iOS jön be jobban, lényegében én csak a saját véleményemet írtam le.
2016. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
25%
Ez a baj ahelyett hogy itt irkafirkálsz már vehettél volna egy iPhone 7et és kifurhattad volna az alját a rejtett jack dugó után kutatva
2016. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
41%

Az Iphone Se mellé vegyél egy nagyítót is!Komolyan mondom haverom játszott valami focis játékkal szinte 0 amit lehetet látni belőle!

Az Ios nem volt mindig stabilabb az Androidnál ez nagy tévhit....A mostani Android 6 nagyon jó persze aki Ios-t használ honnan tudná!?

S6-al jobban jársz nem kell kinlódni zeneletöltésnél és még egy csomó sz@rsággal.

2016. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
26%
Miert az android magátol rász.rja a zenét a telefonra vagy mi :O ? Tyűha ezt eddig nem is tudtam mesélj kérlek még a sok sz@rságról amivel kínlódnom kell kérlek!
2016. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 bp1985 ***** válasza:
76%
Androidnál ctrl-v, ctrl-c, és hopp, rajta van. Nem, nem kell itunes, meg mindenféle segédprogram.
2016. szept. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!