Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lépjek be a biosba?

Hogyan lépjek be a biosba?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung galaxy S4 GT-I9515-ös típusú telefonom amire más ROM-ot szeretnék rakni, de most szembesült vele hogy nekem nem lép be a biosba a telefonom elvileg a bekapcsoló, a kezdőképernyő gombja és a hangosító gomb egyszerre történő lenyomáskor kéne belépnie, de nekem akkor is csak simán bekapcsol a telefonom.

2016. szept. 25. 23:39
 1/2 Alex Fly ***** válasza:
Érdekes lenne, ha a mobiltelefonon belépnél a BIOS-ba... ott ui. olyat nem fogsz találni. Ami neked kell, az a recovery (ROM telepítéshez cwm vagy inkább TWRP), amit neked kell rátelepítened...
2016. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam, de közben meg is van a volume down gomb kell nem az up, pedig szerintem én így is próbáltam már, de mostmár megvan
2016. szept. 26. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!