Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 vagy Iphone 6/6s?

Huawei p9 vagy Iphone 6/6s?

Figyelt kérdés
Mobil, okostelefon, telefon, iphone, huawei, p9, 6, 6s,

2016. szept. 26. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, p9-et csak és kizárólag a dupla kamera miatt vennék, másért nem :D

Amúgy valami ájfon...

De ha fontos számodra az, hogy "profi" képeket készíthess (mert érteni is kell a fényképezéshez, nem csak megnyomni egy gombot) akkor a p9-et válaszd.

2016. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem samsung om volt majd vettem egy sony z1 kompaktot majd egy iphone 6s-t most meg lecseréltem iphone 6s plusra


minkét iphone nagyon jó nagyobbat csak azért vettem mert sokat vagyok áramtól távol és ha használom sokat akkor is 1,5 nap (mobilnet állandóan bekapcslva, havi 25 Gb adathasználat..) nekem ez vált be , ezt ajánlom is csak ne a 16 Gb os verziót mert az egy önszivatás, tudom tudom drága.. de ha megtudod venni én ezt venném megint :D

2016. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia.


A 2 készülék nem egy (ár) kategória. Sok sok tesztet lehet olvasni a neten az alapján könnyen, tudsz dönteni. Nekem mindig iPhonom volt a 3Gs óta. Jelenleg 6s em van.

Az iPhone mellett a legfőbb érv (azon kívül, hogy én ezt szoktam meg) a relatív hosszú terméktámogatás. Ennek értelmében 6-ot nem vennék, mivel a 6s jelenleg még majdnem mindent megkap az ios 10 ből, ráadásul RAM növekedés is van a 6 és a 6s között, ami kitolja a használhatóságot.

Ha pénz nem számít, és hosszú távra tervezel akkor már ugye 7-es is van.

Sokan borzasztóan ellene meg mellette vannak egy-egy márkának. (A vallási fanatizmushoz tundám hasonlítani) Ha te valóban ilyen „tisztán” állsz a kérdéshez, akkor javaslom menj el egy boltba, és mindkét telefont próbáld ki, nyomkodd meg barátkozz vele. Aztán amelyik jobban tetszik, azt vedd meg. Rosszul egyikkel sem fogsz járni, ebben biztos vagyok.

2016. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akármilyen jó az Iphone 6/6s,de ezek felett is eljárt az idő,most lehet fikázni stb,de el kell ismerni a Hauwei p9,már jobb telefon!
2016. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy s7

Indok: Mivel mind3 telefonnál jobb

2016. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!