Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ICloud esetében lehetséges...

ICloud esetében lehetséges csak részbeni szinkronizálás?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy mivel szinkronizálja a fotókönyvtárat a készülékkel, az 5 gigás ingyen tárhelyem kezd betelni. (A készülék 64 gigás, tehát ott még simán van hely).

Megoldás lenne, hogy kikapcsolom a szinkronizálást, de akkor az új fotókat nem törli. Nekem megfelelő lenne, hogy a régebbieket törlöm a felhőből (lementem HDD-re), de akkor ezek törlődni fognak a telefonról is.


Hogy lehet beállítani, hogy a felhőből törölt képek a telefonról ne törlődjenek, de emellett az új képeket továbbra is automatikusan töltse fel?



2016. szept. 26. 10:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Elírtam: "új fotókat nem törli" helyett nem tölti fel-t akartam volna.
2016. szept. 26. 11:01
 2/4 anonim válasza:

Szervusz!

nem nem törlődnek a telefonodról a képek ha törlöd a felhőből, az icloudot meg úgy állítsd be hogy csak a kontaktokat a jegyzetet naptárat emlékeztetőt safarit


ha kell screenshot akkor irj privátban és küldök képet róla

2016. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ahogy a fenti valaszolo is mondta, a foto-video szinkront ki lehet kapcsolni a beallitasokban.

akkor mar a biztonsagi mentest is kapcsold ki mert az is nagy.


arool tudtal hogy 50GB tarhely az applenel csak 0,99 dollar havonta? Talan erdemes atterned.

2016. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint a fotó-videó szinkron független az új fotók automatikus feltöltésétől? Mert azt továbbra is szeretném, csak a régi képeket törölném, amik amúgy is megvannak vinyón.

Köszi a tippet!


Az 50 giga 1€/hóért tényleg méltányos, csak gondoltam, ha enélkül megoldható, inkább nem fizetnék..

2016. szept. 26. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!