Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet beállítani a Oneplus...

Hol lehet beállítani a Oneplus 3-nál azt, hogy kikapcsoljon a kijelző mikor telefonál az ember?

Figyelt kérdés

Munkatársam vásárolt egy Oneplus 3-at és nincs vele semmi gond, csak épp mikor telefonál nem kapcsol ki a kijelő emiatt össze vissza nyomkodja a fülével a menüpontokat. Nekem G5-öm van és automatikusan kikapcsol mikor a fülemhez emelem a telefont. Végignéztem az összes menüpontiot a beállítások között, még telefonálás közben is, illetve a neten is szétnéztem de nem talátam semmi konkrét megoldást erre. A közelségérzékelő működik a telefonon, mert a fliptok ha be van csukva kikapcsol a kijelző, ill. ha kinyitom akkor pedig be. Vagy ezt a funkciót csak simán kihagyták a telefonból? Ha valaki tudja hol lehet bekapcsolni, vagy tudja mi a megoldás, akkor kérem írjon.

UI.: a telefonon a gyári fólia van ami nem takarja az érzékelőt, ill. a fliptok használata előtt is ezt csinálta.



2016. szept. 26. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ébresztés közelségre funkció működik? Amit írsz arra nincs beállítás, automatikusnak kell lennie.

Ha beírod az alább kódot a tárcsázóba:

*#36446337# - Engineer Mode

Akkor le lehet futtatni a Proximity sensor testet, ha közel teszed a kezed akkor zöldre vált a kijelző és kiírja, hogy érzékel.


Ha nem akarsz ezzel foglalkozni, akkor indítsatok egy support ticketet. [link]

2016. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!