Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 3 pro telefont...

Xiaomi redmi 3 pro telefont szeretnék vásárolni. Magyar oldalról, honnan a legolcsóbb (megbízható) megrendelni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Aliexpress? Én 3 xiaomi terméket vettem ott a hivatalos eladótól és semmi gond. Egyikből hiányzott az USB kábel és szó nélküli visszaküldték vagy 3 kábel árát.
2016. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Redmi 3S Prime nem jöhet szóba? :D

eustock.eu

Megbízható oldal,magyar gari is van.

2016. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kadik ***** válasza:
A gyártó (Xiaomi) webáruháza: xiaomishop.hu
2016. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az sem a gyártó webáruháza, az is csak egy viszonteladó. :D Egyedül Lengyelországban van a xiaominak boltja itt az eun belül.
2016. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kadik

Az nem a gyártó áruháza, csak egy webshop. Ráadásul a tulaj az egy ****. Nem írom le, mert kitiltanak. Korábban nagyon verte a nyálát egy másik fórumon, inkább hagyjuk.


A gyártónak nincs magyar webáruháza!!!!


Mobilarenan is vannak fent egy srác aki megbízható és rendes számlát és garit ad. Van üzlete is, de a webcímet nem tudom. mobileman néven van fent a mobilarenán.

Az eustock is jó.


Mo-on sehol sem kapsz gyári garanciát a xiaomi termékekre.

Megveheted még edigitalban vagy emagon vagy media marktban, hogyha épp van náluk.

Vagy bármelyik webshopban.

2016. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!