Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen ütésálló fóliát kellene...

Milyen ütésálló fóliát kellene venni a huawei p9-es telefonomhoz?

Figyelt kérdés

[link]


ezen az oldalon nézelődtem, ezeket megéri megvenni, nem lesz olyan, hogy nem érzékelné az újjamat rendesen a telefon.


illetve ha valaki használt már ilyet melyiket?


2016. szept. 27. 21:26
 1/5 A kérdező kommentje:
néztem videót elég meggyőző, valaki aki használ ilyet a minden napokba?
2016. szept. 27. 21:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Szemely szerint uveget vennek kinabol es kesz legolcsobbat vagy 3 darabot es lenne cserere is jo par esest az is kibir ami a lenyeg a kijelzőt megvedi
2016. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem ez egy hülyeség és parasztvakítás, semmire sem jó. Ha üveg, akkor az azért nem jó, mert az törik nagyon hamar. Nekem volt a telefonomon ilyen cucc, kb. egy hónap múlva attól elrepedt, hogy a szőnyegre leesett kb. fél méterről,

aztán másodszor megint leesett és megint elrepedt, szóval egy kis esés után törik, mint a franc. Amúgy hivatalos helyen vettem, marha drágán és garanciával, csakhogy éppen a törésre nincs garancia, HOPPÁ! Azóta is ejtettem le néha a földre, semmi baja nincs a telefonnak, pedig már nincs rajta semmi védő. A telefonok többsége nem véletlenül van úgy kialakítva, hogy van pereme és van mértani középpontja, mert ilyenkor kijelzővel lefelé, teljesen lapjával esik le.

2016. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos volt egy panzerglassom igen sok esestől megvedte a telot meg sem tudom szamolni beton kő aszfalt 2x radiator es ugyanugy a szőnyeg vegezte ki utana rendeltem kinabol par euroert es kesz csereltem igaz 2x de 2 euro volt darabja a panzerglass meg 25 ... amugy lehet mertani közep stb ha raesik neked valami kavicsos talajra es pontütest kap a kijelző
2016. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, persze, nem azt mondom, hogy minden esetben megússza a teló, csak azt, hogy az emberek nagy része többet költ erre a védőre, mint maga az érintőpanel csere lenne. Persze ez csak írónia volt.

Kavicsra ráesik, vagy valami hegyes nagy súlyú dolog, akkor mindegy mi van rajta, kisebb esésektől meg nem lesz baja védő nélkül sem, legalábbis amelyiken gyárilag megerősített fóliaréteg van. Nagyobb eséseknél meg más is tönkremegy benne simán.

2016. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!