Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért záródik be egyből az...

Miért záródik be egyből az inkognító mód, ha rálépek egy linkre a telefonomon? Pl. A messengerből? Meg lehet oldani, hogy ne zárja be azonnal azokat a lapokat, amiket megnyitottam? Baromi bosszantó.

Figyelt kérdés

A telómon általában az inkognitómódot használom, egész egyszerűen azért, mert azt hallottam, hogy talán kisebb az esélye hogy vírusos lesz a telefon, de nem szeretem, ha azzal terheli a telefon memóriáját a chrome, h elmenti a lapokat, stb.

Mikor rálépek egy linkre főként messengerben, vagy onnan letöltök vmit, megnyitja a chrome-ot viszont az összes inkognitólapomat bezárja!!

Miért? Meg lehet ezt változtatni? Régebben ugyanazen a telefonon az egyik frissítés előtt, nem történt ilyen. Tudnátok segíteni?

Előre is köszönöm.



2016. szept. 27. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy megvannak a lapok csak nem az inkognitó lapokat nézed? Húzd az ujjad a lapváltó résznél jobbról balra, vagy egyes telefonoknál menj a jobb alsó sarokban lévő inkognitó gombra lapváltásnál.

Vagy lehet hogy azért záródnak be a lapok mert inkognitóban a Chrome nem menti el őket, a RAM elfogy és az Android hogy felszabadítson RAMot leállítja a Chrome-ot (vagy valami task killer, pl. Clean Master népszerű de fos).

Nem lesz kisebb az esélye hogy vírusos lesz a telefon. Ha nem telepítesz külső forrásból alkalmazásokat (.apk), akkor valószínűleg nem lesz gond (volt már példa Chrome sebezhetőségre, de ez nem mindennapos)

2016. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, valoszinu, h valoban a RAM fogyhatott el, sokaig volt a telomon keves hely, valszeg emiatt lehetett igy.mostansag felszabaditottam vmennyit, azota nem igazan fordult elo.
2016. okt. 9. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!