Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ezt ki a telefonom?

Miért írja ezt ki a telefonom?

Figyelt kérdés
LG leon leakarok húzni valamit vagy frissiteni azt írja nincs elegendö tárhely. Van benne sd kártya mindent azon tárolok és meg van is rajta üres hely akkor nem értem kiborít segitsetek
2016. szept. 28. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert valóban nincs már benne elegendő belső tárhely.Hiába van sd kártyád, először belülre tölt le mindent. Rootold.
2016. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan kell rootolni?
2016. szept. 28. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegyél át pár programot SD kártyára, töröld a cache-t és ha még így sem jó, akkor törölj valami programot.

Nekem LG Spirit-tel ugyanez volt. Egy 3 MB-os appot akartam frissíteni, szabadon volt 15 MB, de szerinte nincs elég hely. Törölgettem, felszabadítottam még 30MB-ot, úgy már engedte.

2016. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 Egy nem hozzáértőnek ne javasold már kapásból a rootolást, mert elrontja a telóját!
2016. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden program az sd kartyan van kitörölni meg nem tudok mit mindenre szükségem van
2016. szept. 28. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!