Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol cserélik ki a Huawei...

Hol cserélik ki a Huawei mobiltelefonom ha a garanciális márkaszervíz tehetetlen a javításban?

Figyelt kérdés
Kaptam egy raktárkészletről történő cserére jogasító jegyzőkönyvet de nem tudom hogy most ezzel mitévő legyek. Ahol a készüléket vároltam ott már nem forgalmaznak Huawei p8 lite mobilt.
2016. szept. 28. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

"Ahol a készüléket vároltam ott már nem forgalmaznak Huawei p8 lite mobilt."

Nem baj, akkor is velük kell leboltolnod.

Ha nincs akkor szereznek, ha ne tudnak akkor adnak mást az árában vagy vissza a vásárlás értékét.

2016. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kereskedő csak húzza az időt. 2x hívtam azzal az ígérettel hogy intézkednek de azóta is várom.
2016. szept. 28. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Írásban kell panaszt tenned.
2016. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megtettem a panaszt, elküldtem e-mailban a szükséges dokumentumokat. Két nap telt el és még válaszra sem méltattak. Kihez forduljak ilyenkor? A fogyasztóvédők tudnak segíteni? Vagy pereskedjek velük? El sem hiszem hogy egy 80e forintos telót így lenyúltak.
2016. szept. 30. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Az írásos panaszt az üzletben is rögzítened kellene a Vásárlók Könyvében. Ez egy biztos mód arra hogy nyoma legyen és válaszlépést eszközölj, hiszen jogszabály kötelezi az üzletet a vásárlói panasz kezelésére.

Ezt alapul véve később a Fogyasztóvédelemhez fordulhatsz jogorvoslatért ha nem megfelelő megoldás, vagy semmilyen megoldás sem születik az ügyben, esetleg sokáig tart. A szó elszáll, az írás marad.

2016. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írásban tettem panaszt a mobilcorner.hu-nál. Erre tőlük jött egy olyan válaszlevél aminek az a lényege hogy ők nem kötelesek elolvasni és megérteni a számítógükre érkezett e-maileket. Ha pedig felhívom őket, a háttérben olyan hangerőre veszik a zajt hogy szinte lehetetlen érdemben beszélni. Mindig visszahívást ígérnek.Mindebből úgy érzem, egy nagyon felkészült csaló bandával van dolgom.
2016. okt. 5. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:

"Írásban tettem panaszt a mobilcorner.hu-nál."


Toll, papír, boríték, bélyeg, tértivevény.

2016. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!