Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetört a telefonom, és...

Összetört a telefonom, és rajta volt minden képem. Hogyan tudnám valahogyan lementeni őket?

Figyelt kérdés
Sajnos egy baleset folytán összetört a már amúgy is igencsak meggyötört iPhone 4s típusú telefonom, hátlap, külső- és belsőképernyő egyaránt. A készüléken rajta voltak olyan képek, amik máshol nem voltak meg és nekem nagyon fontosak. Valahogyan az Apple ID segítségével vagy akárhogy máshogy nem tudnám megszerezni őket? Nem igazán értek az ilyen dolgokhoz, szóval aki tud segíteni, annak nagyon megköszönném:)
2016. szept. 28. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szerintem max úgy, hogy kicserélteted a kijelzőt... ha egyáltalán bekapcsol. 15e körül van egy 4S komplett kijelzőcsere.

De én inkább bemennék egy almás szervízbe és ott érdeklődnék, mert ahogy elnézem lehetséges az adatmentés hibás iphone-ról is... bár az árát is megkérik :) De szerintem annyit megér...

2016. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!