Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Core Prime...

Samsung Galaxy Core Prime hívás közben lezárja a képernyőt. Hogy tudnám feloldani?

Figyelt kérdés
Az a bajom ezzel a lezárással, hogy telefonos ügyfélszolgálati hívást nem tudok vele kezelni, ugyanis mikor meg kéne adnom, hogy mondjuk az 1-es gombbal kérem a banki számlainformációimat, akkor teljesen sötét a kijelző és nem bírom életre kelteni. Sőt, ha valakit hívtam aki nem vette fel, le sem bírtam rakni a telefont, csak úgy, hogy az akksiját kiszedtem. Aztán azóta rájöttem, hogy a bekapcs. gombbal meg tudom szakítani a hívást, de ennyi. A képernyőt még mindig nem tudom elővarázsolni, ami ilyen ügyfélszolgálatos menüválasztós hívásnál kéne. Help mí plíz...
2016. szept. 29. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Az van hogy vacakol a közelítés érzékelő. Azt hiszi, hogy a füleden van. Itt egy kis megoldás ha van hozzá affinitásod. Ha nincs, akkor szer víz, vagy kell egy alkalmazás ami kikapcsolja a proximity szenzort. [link]
2016. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!