Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sp bekapcsolom,...

Sony xperia sp bekapcsolom, nemkapcsol be, csa a sony felirat, utana sotet kep, es megint sony felirat. Hard resetet is probaltam, ugyanezt csinalja. Teendo?

Figyelt kérdés
Sony xperia sp telefon hiba

2016. szept. 29. 20:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Sony xperia sp bekapcsolom, nemkapcsol be, csa a sony felirat, utana sotet kep, es megint sony felirat. Hard resetet is probaltam, ugyanezt csinalja. Teendo?

Sony xperia sp telefon hiba"

Ez volt a kérdés!!!Te looser!

2016. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jézusom, telón elrontottam pár szót és vitatkozni kezdtek itt az emberek a helyesírásról. -_-'


Kérdezőnek meg: Cseréld le a telefont másra.

2016. szept. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#14 Elnézést kérek csak sajnos nem bírom az ilyen 0 iq-val megáldott jószágokat!

Nem veszi magát észre ez az értelmi fogyatékos,hogy mindenhol ott trollkodik!

2016. szept. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hogy függ össze az értelmi szint a végzettséggel?


Vannak diplomás mosogatók és 300-400 ezreket megkereső szakmunkások is.

2016. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Értem, tehát akkor nem tagadod, hogy szakmunkás vagy. Jó.
2016. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#17 Van szakmám amihez értek is,de amikor az észt osztották látom te nem álltál sorban!

A te állítólagos diplomádal kitörőlheted a szaros valagadat,ha az iq-d is egy döglött marék lepkénél kevesebb!!!!

Szerintem te be vagy rúgva és annyira unatkozol,hogy mindenhol trollkodsz!!!Ezt a sok idióta,értelmetlen hozzászólásaid,kötegedéseid is bizonyítja!Jobb,ha vissza mennél a kocsámba és ott osztod a maradék eszed az alkoholista haverjaidnak a jó kis kannásborod mellett!Őket a maradi,sznob,elavult gondolkodásoddal még be is etetheted!👌🖒

2016. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Szakmunkás. Menj, szerezz legalább egy érettségit. Nem nagy dolog, szakmunkás.
2016. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Alex Fly ***** válasza:
100%

Bootloop...

Cache/davik cache wipe segíteni szokott. Ha nemn akkor a data partíció törlése. Egyes esetekben segítn ha pár percre kikapcsolod a telefont.

Habár hard reset esetén ugyanez hantódik végre, szóval elvileg nem szabadna ilyesmit csinálnia (hacsak nem volt széthekkelve a renszered). Vagy lehet, hogy a reset nem volt tökéletes...

2016. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!