Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Velemenyt kertem itt a OnePlus...

Hunika14 kérdése:

Velemenyt kertem itt a OnePlus 3-rol, eltero valaszkat kaptam. Van, aki bug-osnak velte a telefont, volt, aki irta, h mas hatulutoi is vannak, visszakerdeztem, de valaszt nem kaptam. A legnagyobb problemat a garancianal irtak. Megeri megvenni?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvezo az ara,a tulajdonsagai is, azonban, ha gond adodik vele, akkor allitolag par honapot igenybe vesz, amig visszakapod szeretett telefonodat...

2016. szept. 30. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a hátránya ha nem nagy márkát választasz.

De ez nem róható a készülék rovására.

Ettől (is) olcsó.

2016. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy erdemesebb lenne egy Huawei p9-be befektetni, esetleg egy Nexus 6P-be, ezeket talaltam meg kedvezobb arban? (persze meg akad jopar kinai termek)
2016. szept. 30. 15:34
 3/9 Brandon41 ***** válasza:
de a oneplus garanciáztatásánál írsz nekik hogy valami gond van a telóval kijönnek érte ingyen megjavítják, haza hozzák neked ingyen semmi fáradalom ,kényelmetlenség,nem kell a város másik vágáre menned érte,semmi ilyesmi csak írsz és jönnek is. Nekem ami a legjobban tetszik benne azok a hardverek meg az egész,szinte ugyanannyit tud mint az s7,több rammal,picivel rosszabb kamerával,és 25 ezer forinttal olcsóbb.a kamerával csak az a baj hogy 4k videófelvételnél dobálgatja a fókuszt,meg lassú,de ezt te is megtudod nézni interneten én is onnan vettem ezeket.
2016. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Brandon41 ***** válasza:
*végére
2016. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Brandon41 ***** válasza:
tudsz még hozzá venni olyan tokokat a weboldalán, amilyet máshol nem tudsz venni hozzá. pl sansstone tok, többféle fatokot, karbon tokot,autóba dash charge-os töltőt,stb.
2016. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Brandon41 ***** válasza:
*sandstone tok
2016. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tajekoztatast, vegul nem a OnePlus 3 mellett dontottem, de sokaig az allt az elso helyen. Mar meg is van az uj telefonom. :)
2016. okt. 24. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:
És mi az?
2016. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
HTC 10 :)
2016. okt. 24. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!