Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Iphonon appstorba...

Hippy baby kérdése:

Hogyan lehet Iphonon appstorban alkalmazásokat letölteni?

Figyelt kérdés

Új iphonom van, 6s,és ez az első apple telefonom.

A játék letöltéséhez valami apple ID-t kért,a reisztráltam is.ha leakarok tölteni valamit,kiírja hogy írjam be a jelszót,aztán azt beírom,tölt egy kicsit,és megint kiadja a letöltés/telepítés gombot,ezzel folytatódik az ördögi kör...


Most van először iphonom,és nagyon kétségbe vagyok esve.


Kérlek segítsetek! Köszönöm



2016. szept. 30. 17:22
 1/2 nevess válasza:
Nekem is ugyanez a gondom...
2016. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ahogy elnézem lassan egy éve nincs válasz, szerintem rá jöttél de nem baj leírom hátha másnak is kell szóval:

Igen csinálni kell egy Apple ID-t ott majd meg kell adni ez e-mail címet...... kapsz egy megerősítő e-mailt nekem pl 10 perc után volt ( nem volt beállítva így nem jelezte a telefon ) újra néztem az e-mailt frissítettem és ott volt egy megerősítő link és arra rá mész és működnie kell.

2017. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!