Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Össze lehet kötni a telefont...

Össze lehet kötni a telefont a tv-vel, hogy a telefonon levő zenéket (esetleg a youtube-ot) a tv hangszóróján tudjam hallgatni?

Figyelt kérdés

A tv nem okos tv,de usb van rajta.

Köszi a válaszokat előre is!


2016. szept. 30. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Az USB-vel sokat nem érsz el szerintem. Nem hiszem hogy a telefont felismerné úgy mint egy pendrive-ot,d egy probátazért megérne. Azt mond meg légyszi hogy milyen csatlakozók vannak még a TV-n? Ha van analóg hang bemenet pl RCA csatlakozópár akkor lehet venni kábelt aminek az egyik vége 3.5mm-es jack, amásik meg stereo RCA.Akkor azt bedugod a telefon fülhalgató kimenetére,az RCA-t a TV bemenetére és kész is. A scart csatiban is van analóg hang bemenet,lehet ahoz is kapni olyan kis átalakítót csatit ami scart-RCA és van rajta egy kapcsoló hogy in-out,és ehez tudod csatlakoztatni az előbb említett jack-RCA kábelt. zerintem ennél egyszerübben nem lehet megoldani,főleg ha youtube hangját akarod kihangosítani.

De ha belegondolok én a TV-t elfelejteném, inkább egy mezei PC hangszorót használnék az ilyenre,az alapból jack csatis hangminőségre minimum ugyan az mint egy TV de vannak abban igen csak jó minőségüek is,és a fogyasztása is töredéke egy TV-nek.

2016. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tv-n van rca azzal is bróbálkoztam,de sajna sehogy sem tudtam hangot kicsikarni! :( A telóba bedugtam a Jack-et a tv-be pedig a szereó rca-t,de semmi ugyan így az usb-t sem ismeri fel...Lehet veszek egy pc-s hangszórót és akkor ok lesz!
2016. szept. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!