Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a telefonom...

Miért nem érzékeli a telefonom, ha gépre rácsatlakoztatom? (Tudom hogy van pár ilyen kérdés, de egyik sem jó nekem)

Figyelt kérdés

Először azt gyanítottam, hogy a gép nem ismeri fel, de kipróbáltam másik telefonnal, azt felismeri a gép. A másik telefont kipróbáltam több kábellel, pipa. Hozom az én telefonom (Lenovo P70; 5.1-es android) és ugyan azokkal a kábelekkel, amikkel az előző telefont próbálgattam, nem ismeri fel. Csak annyit érzékel, mint ha sima töltőre ramtam volna. A windows (32 bites win7 professional) egyébként próbálja felismerni, de nem jön neki össze. Annyit ír ki, hogy "Az USB-eszközt nem lehet felismerni"

"A számítógéphez csazlakoztatott egyik USB-eszköz működésében hiba lépett fel, és a Windows nem ismeri fel"

Próbáltam én már mindent, gyári beállítások visszaállítása, stb. Akksit kivenni nem lehet, mert beépített. Csak simán azt hiszi a telefon, hogy hálózati áramforráshoz van csatlakoztatva, és nem számítógéphez. Próbáltam a beállításokban azt, hogy "számítógépes USB kapcsolat" a telefon nem csinál semmit, a Windows pedig a fent említett hibaúzenetet dobja fel.



2016. szept. 30. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Engedélyezted az usb hibakeresést?

Próbáld ki:

[link]

2016. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, és a programmal is kipróbáltam ami a linkben volt benne. Azzal a programmal az a hibaüzenet, hogy "A kapcsolatot nem sikerült létrehozni: Nincs USB csatlakozás"
2016. szept. 30. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a hibajelenség akkor is előfordul, ha alacsony az akku szintje, v. sz@r a kábel, amivel próbálod. Nekem is Lenovom van, és mindig a saját töltőkábelével csatlakozok a PC hez is.
2016. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azzal is kipróbáltam, de nem működött; valamint sok kábellel kipróbáltam 40%-os töltöttséggel és semmi. Másik tefonnal jó.
2016. szept. 30. 21:33
 5/8 anonim válasza:
A telefonon kell beállítani, hogy nem töltési céllal, hanem adtakapcsolat miatt csatlakoztatod a géphez.
2016. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán jó úgy sem. :/
2016. okt. 3. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majd ha hazaértem, akkor kipróbálom, de nem tudom, hogy nekem jó lesz-e. Többek között azért kell usb összeköttetés, hogy internetet tudjak megosztani a gépre kábellel. Bluetoothon össze tudom kötni, tudok bluetoothon i ternetet is megosztani, meg fájlokat is küldeni, de rettemetesen lassú. Azért kell usb-vel összekötni.
2016. okt. 4. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!