Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a Messenger?

Miért csinálja ezt a Messenger?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve beszélünk messengeren, nem vagyunk ismerősök bizonyos okok miatt, de ez a probléma most állt elő először. Az ő messengerje pár napja úgy jelzi, mintha gépen lennék fent, tehát nem látja hogy mi van (részéről) elküldve, mert nincsenek ott a karikák melyek ezt jelzik, illetve csak a (saját) üzenetére nyomva látja hogy láttam amit írt, de azt sem hogy mikor. Magyarul a szokásos utolsó üzenet melletti kicsinyített profilképem sem jelenik meg neki. Tippeket és tanácsokat várok ezügyben mit tudnánk csinálni, vagy én, vagy ő, hogy ismét normálisan működjön.
2016. okt. 1. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezeket javaslom:


1.Indítsátok újra a telefont utána a messengert.

Ha még a probléma fent állna:

2.Beállítások->Tárhely és ott gyorsító tárak törlése.Utána csináljátok ez Indítsátok újra a telefont utána a messengert.

Ha még a probléma fent állna:

Akkor telepítsétek újra a telefont(csak ha nagyon chatelni akartok,de akkor minden törlődik a telefonról.)

Ha ezek nem segítenek akkor vagy hazudik az illető esetleg telefon vagy a mesenger rossz.

2016. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyorsító tárak törlésével nem törölsz programokat fontos alkalmazásokat illetve chatelési szövegeket se.A gyorsító tár az olyan hogy elmenti az oldalt és gyorsabban jön be.De nyugodtan törölheted.
2016. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MSzPaAn válasza:
Köszönöm a választ a karina nevében is!
2017. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!