Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért melegszik fel ennyire...

Miért melegszik fel ennyire az akumlátor?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg kérdés van már fent , de egyikben sem találtam használható információt.

Samsung Galaxy Note 4

( Kérlek ne bombázzatok a Note 7 es incidensek miatt, hogy a Note telefonok sz**ok ....)

Eddig minden jól működött , töltött és nem merült de pár napja reggel töltőről levéve éreztem h nagyon felmelegedett és nem is töltötte fel 100%-ra pedig egész este fent volt.

Azóta nagyon gyorsan merül , akár 1 óra alatt megy 100 ról 30% ra. Az akumlátor nem hül le, sokszor kikapcsolás után is meleg. Miután kikapcsoltam, hiába van feltöltve az akumlátor , a telefon nem kapcsol be , csak ha töltöre csatlakoztatam. Ilyenkor kiirja , hogy még van 30%.

Sokat járok vele víz közeli helyekre , strandra , partra és gyakran használom víz felett is mivel úszásra is járok.

Az akumlátort kicseréltem újra de ugyan ez a hiba.

Nem rég volt rajta egy vírus , amit programokkal és ujratelepítéssel megoldottunk, a merülés kb 1 héttel utánna kezdődött.

Tudok tenni valamit , hogy megjavuljon vagy szervíz? Vagy szerintetek már ott sem tudnának segíteni rajta?

A normális válaszokatelőre is köszönöm!!



2016. okt. 1. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem szervíz. Ha kikapcsolva is csinálja, akkor alaplap hibának tűnik. A szerviz alaplapot fog benne cserélni. Szerintem.
2016. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. okt. 2. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!