Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell ebből a szájbarako...

Hogyan kell ebből a szájbarakott Itunes-ból zenét feltenni Iphone-ra?!

Figyelt kérdés
Ne linkeljétek az előző már feltett kérdéseket, elolvastam az összeset és nem megy. NEm világos egyszerűen, h mit hova kell feltenni, hova kell áthúzni vagy szinkronizálni. Írja már le légyszi valaki érthetően hogyan kell!!!!????
2016. okt. 1. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszem egy videó jobban mutatja, mint ahogy le tudnám írni :)


2:10-ig mutatja az egyszerűbb módszert, amit utána mutat az akkor lényeges csak, ha módosítani akarod a szám ínfóit/lemezborítót akarsz berakni.


https://www.youtube.com/watch?v=i7HhUAFAjTY

2016. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, késobb tudom csak megnezni, ha igy sem megy akkor írnék neked ha nem gond. Annyira elcseszett ez az iTunes ,amugy nem vagyok totál analfabéta de ez egyáltalán nem egyértelmű es nem felhasználó barát :-/ utalom.
2016. okt. 1. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!