Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kisméretű, de már jó fényképez...

Ignis Subdialis kérdése:

Kisméretű, de már jó fényképezővel bíró okostelefon felkutatásában tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Néha látok emberek kezében egészen kezelhető méretű, kicsi, vékony telefonokat. Azt hittem, hogy képes vagyok megtalálni őket a neten, de angolul és magyarul is feltúrva a google-t, igazából nem túl meggyőző az, amit eddig találtam a témában, azokra meg nem ismertem rá a felhozatalban, amit az utcán itt-ott láttam. Hiába böngésztem át a kifejezetten kisméretű telefonokról szóló gyűjteményes cikkeket is. Ezért fordulok Hozzátok, hogy személyesen Ti milyen kisméretű okostelefonokkal találkoztatok. Nem miniatűr telefonra, de olyan max. 12x6 centisre gondolok. További paraméterek, hogy jó minőségű fényképek készítésére alkalmas legyen a hátlapi kamerája. Összességében amire használnám: telefonálás (nahát...), zenehallgatás, fényképezés. Az internet és egyéb applikációk egy telefon esetében nem hoznak lázba. Az se baj, ha régebbi kiadású a készülék, csak szeretnék már pár típusról tudni.

2016. okt. 1. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Persze, hogy tudunk. Hívd fel, és ahol csörög, ott van. :-))
2016. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Iphone SE.
2016. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
iSE
2016. okt. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Évek óta csak az Apple gyárt kis méretű prémium telefont, tehát csak az van, amit fentebb is írtak, ha fontos a kis méret. Android esetén kb. 4,5 hüvelykesek a legkisebb, jónak mondhatók, de ez is ritka.
2016. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos amiket emberek kezében olykor látok az utcán, egyik sem Apple, az száz. Amióta megfogadtam, hogy most már le fogom szólítani őket, hogy megkérdezzem a típust, azóta persze egyet se láttam. Régebbi kiadás is lehet, ha jó a kamerája.
2016. okt. 2. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez tökéletes figyelmen kívül hagyása a kérdésemnek, melyben személyes ismereteitekre kérdeztem rá, külön megemlítve, hogy köszönöm, az internetet már végigkutattam.
2016. okt. 3. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Itt egy érdekes cikk:

[link]

2016. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia z5 compact
2016. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!