Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a Lark Cumulus...

Milyen telefon a Lark Cumulus 6HD?

Figyelt kérdés

Lark Cumulus 6HD telefont vettem, de nem talalok rola semmi infot, hogy pl. milyen eredetu a telefon!? Full kinai vagy valamelyik ismertebb markanak egy al-markaja!?

Kinek mik a tapasztalatai? Johet pozitiv is meg negativ is.


2016. okt. 2. 18:45
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

A Lark egy lengyel cég, ami egy kínai OEM-el gyártat teflonokat.


[link]

2016. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár napja vettem nagyon baráti áron Teccsóba.Úgy néz ki-mindent tud amit a drágák-szép képernyó-hang jó,gyors reagálás.Lengyel-Kinai gyártmány,de minden ázsiai a mobiloknál. Ha nem kívül-akkor belül. 2 év gari.Próbáld meg.
2016. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BM-Striker ***** válasza:

#2

Verne Thor-om van, ami sokkal jobb, hasonló áron.

2016. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Miio válasza:
Nekem is ilyen telefonom van. Annyi bajom van csak vele hogy valamiért nem tudok könyvjelzőt menteni. Kiírja hogy elmentette de nincs benne semmi. Ugyan itt ugyszint előzmények sincs. Tud valaki erről valamit?
2016. dec. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!