Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be lehet állítani iPhone-on,...

Be lehet állítani iPhone-on, hogy ne emlékeztessen a szoftverfrissítésre naponta többször?

Figyelt kérdés
5S-em van, 5 hónapos, tehát egy jódarabig még használni szeretném, ezért nem fogok iOS10-re frissíteni. Viszont naponta többször feldobja, hogy frissítsek. Ki lehet ezt valahogy kapcsolni?

2016. okt. 2. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem még (szintén 5s, 9.3.5) nem dobta fel, de korábbi tapasztalat, hogy azért ennyire agresszív nem szokott lenni. Egyébként kikapcsolni sajnos nem lehet, azt megpróbálhatod, hogy törlöd a letöltött frissítést (beállítások->általános->tárhely->tárhely kezelésén belül), hátha ez észhez téríti.

Egyébként minden review (illetve iPad Air2-m és munkahelyi 5s alapján) úgy tűnik, hogy 10 nem lett lassabb, mint a 9 volt. Én csak az első bugfixek megjelenésére várok, aztán majd frissítek.

2016. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Nekem tegnap óta szól, és tényleg, ma már 2x felajánlotta.


Nagyon sok videót/cikket néztem/olvastam ezzel kapcsolatban. Mindenhol minimális volt a lassulás. De tanultam a 4S-ből, a folyamatos minimális lassulások miatt végül használhatatlan volt. És szerintem 5S iOS9-cel is latvanyosan lassabb már, mint 8-cal.

2016. okt. 2. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszi én is. De én azt, hogy most megtudtam, hogy ez a szemét letölti a frissítést. Nyertem 1,2 gigát :)

Amúgy nekem naponta 6-7-szer feldobja ezt a marhaságot már hónapok óta. Én nem a lassulás veszélye miatt nem frissítek, hanem mert a 7 óta minden verziót tovább rontanak.

2017. márc. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!