Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érvényes a garanciám erre a...

Érvényes a garanciám erre a hibára?

Figyelt kérdés
Iphone 6s telefonom van, viszont nemregiben egy cseppett meghajlott, ami rendkivul idegesit, mert jobban vigyazok ra, mint egy himestojasra.. Tmobileban kotottem ra pluszba biztositast amikor kihoztam, amire azt mondtak, hogy teljeskoru, meg arra is ervenyes, ha pl. ellopjak vagy beazik. Igy vajon bekuldik a szervizbe es vissza feszegetik, vagy kicserelik legalabb a telot!?
2016. okt. 2. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer elhajlott, az már a budos életbe nem fog tartani, mert úgy megvetemedett, vagy telocsere, vagy új házat kapsz.
2016. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerősöm egyszer buliba elhagyta a telefonját. Ezt sehogy sem kellett bizonyítania, egyszerűen kapott egy újat. Neki is ilyen plusz biztosítása volt. Szerintem mondd azt, hogy elhagytad és kapsz egy újat :D Ezt mondjuk nem ajánlom, mert lehet megnézik a GPS-t vagy hasonlók. Ismerősömnek azt mondták nem lehet bemérni, úgyhogy nem is foglalkoztak vele, postázták az új telefont.

Esetleg tedd bele a vízbe, áztasd úgy szét, hogy ne legyen javítható. Es akkor tutira kapsz újat :D

2016. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Letezik, hogy kicserelik a telefont!? Nekem mindegy mit csinalnak vele, csak legyen ujra olyan, mint amilyen volt. Szetvet az ideg, hogy ennyi penzert ennyire szar telefont dobnak piacra.. 😏
2016. okt. 2. 23:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahaaa, koszi a jo tanacsot.. 😁😁😁
2016. okt. 2. 23:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán kicserélik :D Bár lehet még így is. Kérdezd meg, semmit sem veszítesz. B tervnek még mindig ott az áztatás.
2016. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszikoszi. 😁😁😁
2016. okt. 3. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!