Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok számítógépről...

Hogyan tudok számítógépről ITUNESBÓL zenét átrakni a telefonomra ingyenesen? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A gondom az hogy nem szeretnék minden számra egy dollárt (vagy több pénzt)kiadni.És hallottam már hogy valaki ingyen töltött le zenét, nem vagyok egy informatikus de azért valamennyire értek a gépekhez,telefonokhoz.Szinkronizálni tudtam a telefonomat meg mindent sikerült beállítani.Neten is csak úgy van fent hogy mindekinek le van már töltve a zene/film/videó/könyv és úgy mutatja meg/mondja el hogy lehet átrakni telefonra.Eőre is köszönöm a válaszokat.

2016. okt. 3. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Zene letöltés: youtube mp3 converter: oda a zene linkje és ha kiad egy ablakot, akkor a középsőre menj rá (bocs nemtudom mi a neve)


Ha zenét akarsz átrakni: ITunes: fájl: fájl hozzáadása a könyvtárhoz: ott rámész a letöltésekre: megkeresed a zenédet: megnyitod: itunesban rámész: dalok (nem a te telefonodon hanem baloldalon fent dalok) : ott a zenéd valőszínűleg ki lesz pipálva (ha nem, pipáld ki) :jobb gomb. Zenédre: hozzáadás vmihez (nemtudom a nevét pontosan, de ha jóra mész rá, kiadja az eszközöd azaz telefonod nevét) arra rámész (mármint az eszközöd nevére) és kész :)

2016. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!