Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell beállítanom; hogy...

Hogy kell beállítanom; hogy látszon, hogy én vagyok a hívó fél?

Figyelt kérdés
Most lett átcserélve másik SIM kártya és nem látni, ismeretlen számot jelez, ha én hívok valakit. Kérem segítsen valaki részletes instrukciót adni a beállításra vonatkozóan. Köszi

2016. okt. 3. 14:28
 1/5 Szirty ***** válasza:
0%

Menü -> Settings -> Call settings -> Send my caller identity


Ezt kell YES-re állítani!

2016. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jó nincs bent a beállításokban. és nekem magyar nyelvű. egyéb segítség?
2016. okt. 3. 14:55
 3/5 Szirty ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!


Lehet hogy nem jó, mert amit írtam az Nokia 6610 típusú készülékre vonatkozik, ami angol nyelvre van állítva.

Ha tied nem ilyen, akkor lehet hogy nem stimmel.


Bízva bíztam, hogy a válaszomat olvasva hidegzuhanyként ér annak a nyilvánvaló ténynek a felismerése, hogy bizony a beállítás módja készülék/típus függő.


Így részletes leírást - amire igényt támasztottál a kérdésedben - csak akkor lehet adni ha megosztod az olvasóközönséggel milyen készülék beállítására vonatkozik a kérdésed...

2016. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
basszus elfelejtettem NAVON D 450
2016. okt. 3. 16:21
 5/5 Szirty ***** válasza:
0%

Nem ismerem a készüléket, de olyat találtam ami M450-re vonatkozik. Hátha jó:


Ezt írták:

"Bemesz a tarcsazoba, menu gomb (bal also) beallitasok, beszedhivas, tovabbi beallitasok, hivoazonosito :)"

2016. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!