Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bele esett az iphoneom a...

Bele esett az iphoneom a vizbe? Sos

Figyelt kérdés
Bele esett az iphoneom a furdo kadba de szerencsere nem merult el csak a hasamra esett es tok is volt rajta viszonylag hamar kikaptam csak par masodpercet tolthetet a vizben. Rogton levettem a tokot a foliat es minden ilyet ki kapcsoltam majd be rendesen mukodik csak azt erzekeli folyton hogy a fulhallgto be van dugva. Es ezert nem add "ki hangot" vagyos videot se lehet hallani a billentyuzet hangot... Stb mar megprobaltam fulpiszkaloval kitorolni belole a vizet sok is kijott de nem hatot. Valaki tud valami praktikatgyorsan?

2016. okt. 3. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kezd el finoman rázni
2016. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fújjad a jack lyukat, mint állat! Az majd kiszárítja a vizet.
2016. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vizbe esett elektromos ketyeréknél alap, hogy azonnal kikapcsoljuk és nem kapcsoljuk vissza. Legtöbbször akkor romlik el amikor a delikvens visszakpolcsa, hogy ellenőrizze, vajon jó e még, mert sikeresen rövidre zár benne valamit. Ilyenkor óráik, napokig hagyni kellene kiszáradni, aztán reménykedni. A helyedben én leszedném a hátlapot és majd szerdán kapcsolnám be újra, addig hagynám száradni...
2016. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szirty ***** válasza:
50%

Az akkut azonnal ki kell venni ilyenkor.

Készüléket szárítani (napokig tart)

2016. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Leszedni a hátulját, kiszedni az akkut? Válaszolók iPhonet láttak-e már?
2016. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen láttam már, sőt szedtem is szét. És te láttál már?

Nézd csak, ott a 2 kis csavar, mi a problémád?:

[link]


Az akksi kivevés is alap vízbe esett eszközöknél, jogos.

2016. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Aha, és lesz neki otthon torx csavarhúzója? Garanciáról, szakértelemről nem is szólva. Nagy koponya vagy!
2016. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szirty ***** válasza:

"Aha, és lesz neki otthon torx csavarhúzója? Garanciáról, szakértelemről nem is szólva. Nagy koponya vagy!"


Drága barátom!

A fizika magas ívben sz@rik arra hogy iphone esett-e vízbe vagy nem, és hogy van-e otthon torx csavarhúzó vagy nincs.

Attól még Akku+víz=halál.

Ki kell venni az akkut amilyen gyorsan csak lehet (lehetőleg perceken belül).


Persze ettől még nem bizonyos hogy túléli, de ha bennemarad az akku az nagyon nagymértékben rontja a túlélés esélyeit.

Ez van, ezt kell szeretni.


Egyébként ha vízbe dobod a garanciáról már onnantól nem kell beszélgetni, mert nem attól fog elveszni hogy szétszedi :)

2016. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

Egyrészt én egy sima bicskával csavartam ki a szóbanforgó csavarokat, másrészt vegyük sorba:

-Van garanciája és érvényes biztosítása beázásra: A kérdező komplett retardált, hogy itt érdeklődik GYK-n, irreleváns a válaszunk.

-Van garanciája de nem érvényes beázásra: A telefon nagyobb valószínűséggel megy tönkre ha nem szárítja ki minél hamarabb, amire a garancia amúgy sem érvényes; vagy megmenti a telefont de bukja a garanciát.

-Nincs már garancia a készülékre, így vagy megadja a lehetőséget, hogy megmentse egy kiszárítással, vagy hagyja ahogy van.


Mégis melyik esetben ne essen neki AZONNAl áramtalanítani és szárítani az eszközt?

2016. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2016. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!