Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettem az androidot,...

Frissítettem az androidot, kikészült a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy J1-es telefont frissítettem az új androidra amit kidobott(4.4.4). Miután visszakapcsolt a telefon, először nem engedte feloldani a zárat, emiatt ki kellett vennem az aksit, mert semmire nem reagált. Most folyamatosan kidob az alkalmazásokból, nem jelennek meg a chat-fejek, a kamera néha csak fekete képet mutat és nagyon gyorsan merül. Pár óra alatt majdnem 50% lement, pedig általában csak 20-25% körül szokott. Feltettem töltőre, már háromnegyed órája 42%-ot mutat és nem akar feljebb menni, pedig kikapcsoltam mindent, levettem a fényerőt. Mi baja lehet? Letudom szedni valahogy a frissítést?

2016. okt. 3. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg kell keresni az eggyel korábbi verziót és arra frissíteni.

Frissítéskor volt elég szufla az akksiban?

2016. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a szutykot mi a francért frissíted? Telefonálni is jóindulattal jó.
2016. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Factory reset lehet segít... Downgradelni nem fogsz tudni, csak ha Odinnal átflasheled rá a rendszerfájlt.
2016. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, igen, 60valahány százalékon volt.

Harmadik, nem egészen tudom miről beszélsz..:D

2016. okt. 5. 05:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Arról hogy a Samsung Galaxy J1 helyett legközelebb vehetnél egy telefont.
2016. okt. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki azt se tudja mi az a Factory reset, annak még az Iphone is sok, vegyen inkább nyomógombos nokiát :D
2016. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!