Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy rartósab telefon kéne. Kb...

Boos kérdése:

Egy rartósab telefon kéne. Kb 50000-70000 ig kinai nem kell talan a huawei samsung markara gpndoltam. Otlet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor feleslegesen írtad ki a kérdést hisz minden telefon kínai. Szóval hiába írod ki a Samsungot (ami koreai, de az alkatrészei kínai) És hiába a Huawei-t (Ami ízig vérig kínai) Te akkor is egy hül.ye maradsz!
2016. okt. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 TappancsMancs ***** válasza:

11# azért nem kell lehülyézni a kérdezőt, akkor se ha ...


Amúgy mi mennyire kínai utánanéztem konkrétumoknak gyorsan de biztos vannak még. Van egy Foxconn nevű tajvani cég ami a világ legnagyobb szerződéses elektronikai gyártója. Ha kell valami elektronikai dolog elkészítik. Saját márkája asszem nincs, ők bérgyártanak, vannak gyáraik: Kína, Brazília, Európa, India, Japán, Malajziában, Mexico, Dél-Korea. (Közben olvastam hírekben, hogy készülődnek saját márka gyártására.)


Kis lista akiknek a Foxconn beszállítója és termékek:

Apple, Acer, Asus, Cisco, Dell, Hewlett-Packard, Intel, IBM, Lenovo, Microsoft, Motorola, Nintendo, Nokia, Panasonic, Samsung, Samsung Galaxy mobile line, Sharp, Sony, BlackBerry, iPad, iPhone, iPod, Nintendo, Nokia, PlayStation, PlayStation, Xbox One.


Említteted a Samsungot. Samsung telefonok nagyjából 50-50%-ban Koreában és Kínában készülnek. Meg van azért variálva a dolog mert a Koreában összeszerelt Samsungokban Kínában bérgyártott alkatrészek vannak, de a „Made in Korea” feliratot teszik rá. Aztán vannak variációk ...


Vagy pl - 20 év:

[link]

2016. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!