Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám a hibát elhárítani?

Hogyan tudnám a hibát elhárítani?

Figyelt kérdés
Microsoft Lumia 640-en van Windows 8.1-es operációs rendszerrel. Windows 10-re lett frissítve, de azóta random bezárja az alkalmazásokat, hiába nyitom meg többször is. Próbáltam ki majd bekapcsolni, újraindítani semmit sem használt egyik sem. Végül a Windows Device Recovery Tool-t akartam használni ám azzal meg az a baj, hogy mikor töltené a csomagot le kiírja, hogy nincs a lemezen elég hely 35 mb szükséges. A gépen van majdnem 2 gb. Ráadául a szükséges hely egyre nő 35ről 45re, majd egyre feljebb. Jelenleg 120 mbon áll. Letöröltem, újra felraktam Microsoft weboldalról, a helyzet ugyanaz.

2016. okt. 5. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Jol el van qurva ez a windows phone 10 :-D
2016. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyel iPhone-t, az jo! Vagy Ksziaomiiit, vagy Dodzsiiit. Vagy Cubottot.
2016. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg érdemleges választ? Nem fejmosást kértem. Mellesleg teljesen elégedett vagyok magával a telefonnal, mert gyors, nem lassul 1.5 év után sem nem úgy mint az androidosok.
2016. okt. 5. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Gépház > rendszer > névjegy > az alján: telefon alaphelyzetbe állítás.
2016. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megtörtént, sajnos ugyanazt csinálja mind a telefon mind pedig a program. 😭
2016. okt. 9. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Így jártál! Próbáld meg eladni és vegyél iPhonet, az nem hülyül meg.
2016. okt. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!